Цензор.НЕТ

29.06.16 14:24

Херсонську облраду може очолити адепт "Русского мира"

17 липня 2016 року в 183-му виборчому окрузі на Херсонщині відбудуться проміжні вибори до Верховної Ради України.

Результати цих виборів можуть суттєво вплинути на безпекову ситуацію в регіоні. Зокрема, одним із фаворитів передвиборчої боротьби є чинний очільник Херсонської обласної ради, представник ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" Андрій Станіславович Путілов. У разі перемоги на проміжних виборах, він дочасно складе повноваження голови облради.

За цим сценарієм з високим ступенем вірогідності (про це натякає низка обставин) облраду очолить представник "Опозиційного блоку", в минулому член "Партії Регіонів" Василь Федін. Де-факто він є менеджером російського олігарха з українським громадянством, члена Опозиційного блоку", в минулому члена Партії регіонів, власника Херсонського судобудівного заводу Вадима Владиславовича Новинського. Вочевидь, першим завданням, яке буде поставлено російським олігархом, перед новоспеченим очільником Херсонської обласної ради, стане проведення незаконного референдуму про відділення Херсонської області від України. Результати таких референдумів Україна спостерігала в анексованому Криму, а також в Донецькій та Луганській областях.

Цей сценарій розвитку подій є дуже небезпечним. Мова йде про загрозу національній безпеці держави. Путін не приховує бажання створити сухопутний коридор до анексованого Криму. Вода, електроенергія та логістика Херсонщини - важливі складові сухопутного коридору, що потрібні Путіну для забезпечення нормальної життєдіяльності півострова. Захоплення Херсонщини - ключ до загарбання усієї території України. Тому я вважаю за необхідне вжити усіх заходів для недопущення представника "Опозиційного блоку", менеджера російського олігарха на посаду очільника одного з найважливіших регіонів України.

Детальніше див.: "Иван Винник: Путилов должен работать главой областного совета еще 5 лет".

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику