Цензор.НЕТ

25.10.16 18:14

Дрогобицькі князьки vs державні інтереси. Продовження

Як я вже вчора писав, для декого руйнувати підприємства та різати його на брухт стало гарним бізнесом. При цьому враховувати інтереси працюючих там людей та держави не вважають за потрібне.

Черговим предметом інтересу цієї «еліти» стало машинобудівне товариство на західній Україні ПАТ «Дрогобицький завод автокранів». сьогодні у стінах Вищого господарського суду відбулося засідання, де позивачі пізнали верх цинізму: у той час, коли війна з Росією на сході не вщухає і держава всіма можливими способами намагається відновити оборонно-промисловий комплекс, деякі дрогобицькі князьки намагалися порізати на металобрухт завод оборонного значення. Мова йде про «Дрогобицький завод автокранів», який на підставі сфальсифікованих боргових зобов'язань намагалися пустити під ніж близькі до голови ліквідаційної комісії Кмити Р. І. люди та російський ПАТ «ВТБ» банк. Так, саме російський банк, який напряму належить Росії, подав позов до суду за неіснуючі борги на підприємство, яке може дати роботу тисячам місцевих мешканців та забезпечити армію технікою, аналогів якій в Україні немає. Мова йде про автомобільні крани «Силач», баштові крани швидкого монтування КБА-201 «Фортіс», крани-маніпулятори, гідроциліндри та безліч іншого.

Це техніка, виробництво якої дає роботу не тільки жителям Дрогобича, а й тисячам робітників суміжних підприємств в Харкові, Полтаві, Житомирі. А найближчі конкуренти за співвідношенням ціна-якість з «братської» нам РФ-ії. Тобто, у разі ліквідації Дрогобицького заводу, нам довелося б закуповувати подібну техніку у Росії. Це абсурд, якому має прийти кінець.

І я як голова підкомітету з питань воєнної безпеки та оборони не міг стояти осторонь подібного варварства. І коли сьогодні під будівлею суду зібралися сотні працівників заводу з вимогою забезпечити незаангажований розгляд справи, колегії суддів довелося їх почути. Але почули у своєрідний спосіб: Катеринчук Л.Й. - голова колегії взяла самовідвід. Такий розвиток подій хоч і не приніс позитивного рішення про припинення провадження про банкрутство заводу, але залишає в силі рішення Львівського апеляційного суду, який 19 вересня цього ж року визнав ухвалу про порушення провадження незаконною, що дає час трудовому колективу підприємства попрацювати на користь держави, а акціонерам підготуватися до чергового захисту інтересів заводу.

В цій благородній справі на мою підтримку вони можуть розраховувати.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику