Цензор.НЕТ

26.10.16 17:40

Савченко, Медведчук, Путін - це одна родина і вони діють в одному ключі

Новина про те, що Савченко з'явилася у Москві не те що шокувала мене, вона мене вбила. Уявити собі, що у воюючої країни член національної безпеки й оборони поїхала до столиці країни-агресора - це не піддається жодному логічному та й алогічному поясненню. Людина, яка допущена до секретної інформації, до справ, які вирішуються на комітеті нацбезпеки й оброни, їде до держави-агресора - це шок. Для мене надважливо поставити питання:

1) про позбавлення Савченко допуску до державної таємниці
2) питання перед регламентним комітетом та фракцією Батьківщини про позбавлення її членства у національному комітеті нацбезпеки й оброни.
Насправді, сьогодні ця пані діє як агент РФ і спільник Путіна. І організований спецслужбами Росії PR-проект для Савченко підтверджує, що ця пані має безпосереднє відношення до них. Я не можу уявити жодного народного депутата від "Народного фронту", який може вільно поїхати до Москви і не буде там заарештований. Особливо членів комітету нацбезпеки і оборони. Це неможливо.
Другий момент - здоровий глузд. Ця пані, замість того, щоб займатися реальними справами і висвітлювати умови утримання ув'язненних у російських концтаборах, їде до Сполучених Штатів і заявляє, що летальна зброя Україні не потрібна. І при цьому жодного слова не каже про стан полонених, які перебувають на території РФ.
Такі дії є вкрай нелогічними для українських патріотів та держави України вцілому. Але дуже зрозумілими та логічними для Путіна.
Для мене абсолютно очевидно, що Савченко, Медведчук, Путін - це одна родина, одна сім'я і вони діють в одному ключі і працюють по одних планах, які пишуться в Москві.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику