Цензор.НЕТ

29.11.16 10:24

Двоє шестикласників запроваджують проект переробки органічних відходів

Друзі, знайомтесь з двома київськими шестикласниками Софією та Нікітою.
Вони планують встановити на території 6 шкіл компостери для переробки органічних відходів

"Замість того щоб викидати їх, ми можемо перетворити органічні відходи на компост, яким потім будемо підживлювати слабкі дерева в місті, щоб вони краще поглинали шкідливі речовини, які знаходяться в повітрі" - говорять учні.

Наразі школярі збирають гроші на п'ять наборів для компостування київських шкіл (в своїй вже почали встановлення): https://gofunded.org/campaigns/kompola

"Спочатку ми планували втілити проект у два етапи: в цьому році хотіли встановити компостер на території своєї школи, та отримати власний досвід компостування, а наступного - долучити до проекту й інші школи.

Збір коштів розпочали на краудфандинговій платформі GoFundEd. Проте з перших днів проект набув такої підтримки, що необхідну на реалізацію першого етапу суму, 11000 гривень, ми зібрали менш ніж за дві доби.

Окрім грошей, отримали десятки повідомлень від дітей, які б хотіли встановити такі компостери на території своїх шкіл та від дорослих, які готові допомогти з втіленням проекту в інших містах України.

Тому вирішили не марнувати час, та зібрати кошти на компостери для ще п'яти київських шкіл. Оновлена мета складає 31000 гривень, її плануємо зібрати до 20 грудня. А поки гроші збираються, кожна школа може подати заявку аби долучитися до ініціативи Для цього необхідно заповнити гугл форму, (https://goo.gl/Zk6GFA) розміщену на нашій сторінці"


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику