Цензор.НЕТ

21.04.17 13:08
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Чергове сафарі на сепарів.

Стас Сергієнко для широкого загалу засвітився під час протесту в Міністерстві освіти. Група ліваків зірвала захід і скандувала "Гроші на освіту, а не на війну!".

Але це був обман. Серед молодих комуняк був Стас. Сергієнко в Харкові з бітою в руках в 2014-му році наближав "рускій мір". Пізніше млів від захопленнями і робив селфі з федералами в Криму. Сьогодні він "соціальний експерт" в проекті "Спільне". "Спільне"("Commons") діє на гроші лівацьких фондів. Організатор "соціального журналу" неприховано ватний соціолог-викладач з Могилянки Володимир Іщенко.


Українські вулиці не забули Стасу минуле. В 2016-му році його побили хлопці з "Азову". А наприкінці зими відлупили навіть київські анархісти незгодні з "рускім міром"!

Вчора невідомі добродії порізали Стасіку ноги.

Це далеко не перший, але зовсім не останній напад на бацили тероризму, що ховаються посеред мирних українських вулиць.

А поки що до збору коштів на лікування недобитка підключилися таваріщі з сепаратистської організації "Боротьба". До речі, саме ті, хто 2 травня 2014-го року повели в Одесі зграю сепарів у Будинок профспілок. Коли почалася пожежа, то таваріщі руководітєлі утекли, а вата погоріла. Випірнули "боротьбісти" пізніше аж в політруках бандформувань ДНР.Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику