Цензор.НЕТ

21.04.17 13:08

Чергове сафарі на сепарів.

Стас Сергієнко для широкого загалу засвітився під час протесту вМіністерстві освіти. Група ліваків зірвала захід і скандувала"Гроші на освіту, а не на війну!".

Але це був обман. Серед молодих комуняк був Стас. Сергієнко вХаркові з бітою в руках в 2014-му році наближав "рускій мір".Пізніше млів від захопленнями і робив селфі з федералами в Криму.Сьогодні він "соціальний експерт" в проекті "Спільне"."Спільне"("Commons") діє на гроші лівацьких фондів. Організатор"соціального журналу" неприховано ватний соціолог-викладач зМогилянки Володимир Іщенко.


Українські вулиці не забули Стасу минуле. В 2016-му році йогопобили хлопці з "Азову". А наприкінці зими відлупили навітькиївські анархісти незгодні з "рускім міром"!

Вчора невідомі добродії порізали Стасіку ноги.

Це далеко не перший, але зовсім не останній напад на бацилитероризму, що ховаються посеред мирних українськихвулиць.

А поки що до збору коштів на лікування недобитка підключилисятаваріщі з сепаратистської організації "Боротьба". До речі, саметі, хто 2 травня 2014-го року повели в Одесі зграю сепарів уБудинок профспілок. Коли почалася пожежа, то таваріщі руководітєліутекли, а вата погоріла. Випірнули "боротьбісти" пізніше аж вполітруках бандформувань ДНР.← Назад в рубрику