Цензор.НЕТ

30.08.17 09:22
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Юрій Аллеров: "Частина допомоги, яку ми отримали від США, вже у зоні бойових дій".

Публикую специально для "зрадофилов" и рашапропагандонов, которые что-то запели песню "США бросили Украину"...
Это просто одно мероприятие, кстати - вполне себе плановое. Рвите себе пуканы...


Юрій Аллеров: "Частина допомоги, яку ми отримали від США, вже у зоні бойових дій".


Про це сьогодні, 29 серпня, заявив командувач Національної гвардії України під час офіційної зустрічі зі старшим радником США з питань національної безпекової політики Койтом Харгусом та радником офісу зв'язку НАТО в України з питань реформування сектору безпеки підполковником Ярославом Патою.

«Національна гвардія України продовжує розвиватися, в тому числі і завдяки допомозі США. В цьому році ми отримали суттєву допомогу від США і частина цієї допомоги вже знаходиться в зоні АТО. Ми продовжуємо заплановані реформи і стаємо ефективнішими, витривалішими та сильнішими», - сказав Юрій Аллеров.

Своєю чергою Койт Харгус наголосив, що Сполучені Штати Америки підтримують суверенітет України та право українців обирати своє майбутнє. Також він відзначив значний прогрес у реформуванні сил оборони України.

«Сьогодні сили оборони України досягли значного прогресу та стали більш ефективними і цей розвиток продовжується. Національна гвардія України, як важлива складова сил оборони стає сильнішою кожного дня. Ми були дуже вражені вашими солдатами під час візитів до військових частин і вважаємо доцільним направити наші зусилля на подальшу модернізацію Нацгвардії.», - сказав він.

Старший радник США з питань національної безпекової політики також зазначив, що Національна гвардіїя України іде у правильному напрямку у сфері публічних закупівель.

«Національна гвардія України дуже багато закупівель проводить через ProZorro. Це дає можливість народу України побачити, як використовуються їхні податки.», - додав він.

Прес-служба НГУ
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику