Цензор.НЕТ

12.09.17 13:53

Програму НВР "Правого сектора" затверджено

Відбулася внутрішня конференція "Правого сектора", на якій була прийнята Програма національного визволення і державотворення.

У суботу 9 вересня на Київщину з'їхалися делегати від усіх суб'єктів Національно-визвольного руху "Правий сектор": Добровольчого Українського Корпусу, громадсько-політичного крила і Правої Молоді.

Перед тим, як почати обговорення, слово взяв Провід руху.

Андрій Стемпіцький пояснив значення Програми для військової частини НВР ПС: "Наших хлопців часто питають на фронті про те, що ж ми пропонуємо для визволення сходу України та Криму конкретного, як ми хочемо перебудувати армію тощо. Ця Програма - це гідна відповідь!"

Голова партії ПС Андрій Тарасенко наголосив на унікальності документу. "Нашим активістам необхідно її не просто розуміти, а пропагувати і "розжовувати" для найширшого загалу".

Василь Лабайчук, керівник центрального штабу, зауважив, що Програма ПС не є досконала, як і все, що створює людина. Проте вона буде ставати дедалі кращою, якщо Рух буде невпинно рости і кількісно, і якісно. Також сказано про потребу бути відкритими для вітчизняних фахівців, яким небайдужа доля нації.

Взяв слово один з розробників Програми - Андрій Гоца, в якому розповів про особливості режиму внутрішньої окупації, який грабує і дезорієнтує українців, про перспективу національної держави, про участь громади у державному житті. За засадами Програми, організована українська громада має стати особливо значущою складовою національної Української Держави - основою, на якій стоїть ціла державна ієрархія.

Про економічні засади Програми ПС В'ячеслав Лєбєдь сказав таке: "Ми не розкидаємось популістськими обіцянками про величезну "соціалку" всім підряд, а пропонуємо умови, за яких громадянин зможе створити собі добробут сам". А це: справді лояльні умови для малого і середнього бізнесу, антиолігархічне законодавство, реприватизація й одержавлення незаконно "віджатого" в держави. Щодо "популярного" нині земельного питання, то володіти нею повинна саме громада-держава, за переконанням ПС. Не держава як відірвана від народу бюрократична машина (що маємо зараз), а саме громада-держава як цілісний солідарний механізм (що пропонуємо ми).

Підсумував документ Олександр Сачко промовою, в якій порівняв ідеологію українського націоналізму з тілом, а правосекторівську Програму - з одягом на цьому тілі.

Далі почалася дискусія. Окремо виділимо пропозицію речника Дмитра Савченка про необхідність підкреслити місію державної еліти в Програмі - оборона національного інтересу в усіх сферах життя. Також слід прописати здорові механізми контролю громад. Головний капелан отець Михайло зробив певні зауваження щодо частини Програми, пов'язаної з релігійним життям українців. Командир ДУК ПС сказав, що планує згодом додати пункт про приватні військові кампанії.

Створено робочу групу з удосконалення Програми до остаточного ухвалення на з'їзді НВР ПС.

Врешті-решт, всі делегати одностайно проголосували за даний документ. Присутні отримали свіжий ковток повітря для боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу!

Правийсектор.info
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику