Цензор.НЕТ

14.11.17 17:59

Курченко знову повернув собі Одеський НПЗ?

Фонд Держмайна призначив директором ввіреного їм Одеського нафтопереробного заводу - багаторічного менеджера з одеської команди Курченка - Столярова Ю.Г.

Цей Столяров особисто організовував проплачені протестні акції проти запуску цього заводу, як ДЕРЖАВНОГО. Особисто брав в них участь. А також неодноразово виїжджав до країни агресора - Російської Федерації. З метою особистих зустрічей з біглим младоолігархом Сергієм Курченком?

При чому, оцініть красу гри - це призначення відбулося в результаті …конкурсу!!!

Це все свідчення того, що конкурсне призначення на державні посади, розрекламоване нашими так званими анти корупціонерами - не панацея. І навіть навпаки. Не має жодних проблем злочинцям та корупціонерам провести свого «кадра» через так званий конкурс. Так навіть легше. Адже НІХТО не несе відповідальність!!! Не має кого притягнути за злочинне призначення, ні публічно, ні згідно КК.

Насправді - Відповідальність є найголовнішою превентивною мірою стримування корупції, а не колективізм.

Нагадаю, Одеський НПЗ конфіскований по справі Курченка і переданий у Фонд Держмайна.

Я направила звернення в ГПУ, бо є всі підстави вважати, що Фондом державного майна України фактично допущено до керівництва Одеського нафтопереробного заводу особу, яка суттєво наближена до біглого олігарха Сергія Курченка, у якого таке майно було конфісковане за вчинення злочинних дій. Адже призначений Столяров Ю.Г. в 2013-тому році, коли заводом, володіла компанія Курченка «СЕПЕК», займав посаду головного інженеру ПАТ «Одеський нафтопереробний завод». Тобто був в керівництві заводу.

Тому є всі підстави вважати, що Фонд держмайна України прийняв рішення про допуск до конфіскованого майна колишніх власників цього ж майна, яких переховує Росія. Це може бути кваліфіковано і, як злочинна змова, і як зрада державних інтересів України.

Враховуючи зазначене, прошу від Генерального прокурора ТЕРМІНОВОГО втручання в зазначену ситуацію та вжиття заходів реагування, з метою захисту національних інтересів України та недопущення до менеджменту новоствореного Державного підприємства «Одеський нафтопереробний завод» фактичних представників біглого олігарха Сергія Курченка.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику