Цензор.НЕТ

22.01.18 16:59

Об'єднання зусиль небайдужих - шанс процвітання нації!

Об'єднання зусиль небайдужих - шанс процвітання нації!

Фонд братів Кузьміних організував роботу двох оздоровчих центрів з реабілітації воїнів АТО, а також дітей з ДЦП в Житомирі та Черкасах. Послуги в центрах надаються безкоштовно. Однак на утримання двох центрів необхідні 110 тис. грн на місяць.

"Благодійна Організація Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних" почала своє існування в 2015 році. Основним напрямком роботи Фонду Братів Кузьміних було обрано лікування українських воїнів за кордоном - тих, які отримали поранення в зоні військового конфлікту: ендопротезування, реабілітація тощо. Також була реалізована підтримка у вирішенні ряду питань, пов'язаних з бойовими діями на Сході України: гуманітарна допомога, супровід юридичних і фінансових питань, тощо. 

Відсутність в Україні професійного відновлення поранених і тривалий дороговартісний процес лікування за кордоном стали поштовхом для прийняття рішення про відкриття Реабілітаційних Центрів для своєчасної та ефективної допомоги. Вже тоді ми були впевнені, що зможемо допомогти воїнам одужати в межах нашої країни, відмовившись від колосальних витрат на аналогічні зарубіжні послуги.

Мета нашого Фонду - залучення уваги до існуючої проблеми відсутності професійної реабілітації та облаштування існуючих центрів сучасним і ефективним устаткуванням під егідою кваліфікованих фахівців.
Тільки такий підхід дозволить швидше і якісніше надати реабілітаційну допомогу нашим захисникам, не витрачаючи зайві кошти на лікування за кордоном.
З огляду на, що утримання центрів відбувається на власні гроші, Фонд змушений звертатися до небайдужих. Адже суми, які витрачаються на орендні, комунальні платежі, витратні матеріали та на заробітну плату персоналу в місяць складають майже 110 тис. грн в двох центрах.
Єдиний шанс, який дозволить нам надалі розвивати напрямок безкоштовної реабілітації бійців АТО і хворих дітей, це об'єднати зусилля всіх небайдужих.

Дякуємо кожному, хто переймається проблемами бійців, що віддають своє здоров'я заради процвітання та свободи України!

5169 3305 1042 2691 отримувач Кузьміних Сергій Володимирович
Реквізити для юросіб

БО "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БРАТІВ КУЗЬМІНИХ"
Код ЄДРПОУ 4 0 0 5 4 3 1 3
р/р 2 6 0 0 4 0 5 5 8 0 2 5 1 4 в Житомирському відділенні ПАТ "Приватбанк"
МФО 3 1 1 7 4 4
Також для всіх бажаючих є можливість використати форму оплати через IBox (Айбокс)

Сайт фонду kuzminykh.org

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику