Цензор.НЕТ

12.03.18 19:47

Українські лікарі пройдуть стажування в турецькій клініці

Українські лікарі пройдуть стажування в турецькій клініці

За сприяння Національного руху «За трансплантацію» та Генерального консула України в Стамбулі Олександра Гамана 

Це - лікарі-гематологи Київського обласного онкодиспансеру. І вони відлітають до Туреччини, де проходитимуть стажування в одній з кращих клінік цієї країни.

Одна з лікарок - Ольга Борисюк. 2016 року саме вона лікувала мене, коли я перебував у гематологічному відділенні обласної онколікарні. Два роки тому Ольга Анатоліївна врятувала мене. І я безмежно радий, що можу віддячити за професіоналізм.

Наші українські лікарі проходитимуть стажування в Анталії, в онкогематології, де турецькі спеціалісти покажуть, як працює система трансплантації кісткового мозку у них. Подальша комунікація між українськими та турецькими лікарями дозволить правильно спостерігати пацієнтів після ТКМ (це дасть можливість скоротити час перебування українського пацієнта за кордоном).

Упевнений, що цей досвід допоможе розвитку трансплантології в Україні. Адже наші лікарі готові та прагнуть рятувати українців. А турецькі спеціалісти готові ділитися досвідом.

До речі, наразі в Анталії на лікуванні знаходяться Игорь Остапчук та Natalia Elagina. Вони теж були пацієнтами обласної лікарні. Але потребували трансплантації кісткового мозку від донора - операції, яку не можуть зараз робити в Україні. Зараз обласна онкогематологія готується запустити аутологічну трансплантацію кісткового мозку. Це перший крок, який роблять лікарі для розвитку та поліпшення якості медичних послуг.

Національний рух "За трансплантацію" дякує Генеральному консулу України в Стамбулі Oleksandr Gaman за сприяння в організації цього стажування.

Цим стажуванням ми розпочинаємо кропіткий але важливий шлях до розвитку трансплантації кісткового мозку в Україні. Поки урядники будують плани, ми починаємо конкретні дії. Ми прагнемо, аби українці більше не шукали порятунку за кордоном, а могли отримати шанс на порятунок в українських лікарнях.

Маленькими кроками до великої мрії - трансплантації кісткового мозку в Україні!

#Трансплантації_в_Україні_бутиСмотреть комментарии → ← Назад в рубрику