Цензор.НЕТ

11.04.18 11:14

Велику Антиросійську Коаліцію таки створено і вона починає діяти

За своїм значенням для майбутнього всього людства 9 квітня цього року можна порівняти лише зі 5 березня 1946 – датою доленосної Фултонівської промови Уінстона Черчиля. На терміновому засіданні Ради Безпеки ООН, що було присвячене застосуванню хімічної зброї режимом Асада проти мирного населення,  виступила представник США Ніккі Хейлі. Наведу лише деякі фрагменти з її довгого та потужного виступу.

Розпочала свій виступ Хейлі з того, що заявила: «Руки кремлівського режиму по лікоть в крові сирійських дітей», «саме режими Росії та Ірану дозволяють Асаду застосовувати засоби масового ураження, щоб убивати мирне населення», «Росіяни та іранці допомагають Асаду. Допомагають йому керувати його армією, радники з цих країн знаходяться на кожному аеродромі, у кожному підрозділі військ Асада. Російські посадові особи допомагають Асаду морити голодом дітей і жінок, що знаходяться в оточенні, щоб вони або померли з голоду, або здалися». 

Далі Хейлі продовжує: «Коли асадівці стріляють по житлових кварталах – вони стріляють з гармат, що їм доставила Росія. РФ могла б зупинити ці вбивства, але вона принципово не бажає цього робити. Росія стоїть пліч-о-пліч з Асадом і без сумнівів підтримує убивства, що здійснюють його головорізи. Жодна цивілізована країна світу не погодилася б бути союзником такого режиму - вбивці власного народу». І далі: «Кожного разу, коли Рада Безпеки хоче зупинити ці вбивства, цей геноцид, - негайно, постійний член РБ Росії накладає «вето». І робила це уже 11 разів. 11 разів, коли Асада хапали за руку на масових убивствах, Росія горою вставала на його захист. Асад сьогодні продовжує вбивати дітей лише тому, що його захищає Росія».

Завершуючи констатуючу частину свого виступу, представник США в ООН підкреслює: «Коли нам нарешті вдалося встановити перемир`я в Сирії, хто його одразу ж порушив, наплювавши на домовленості? Росія. Росія обіцяє мир і голосує за мир, але тут же порушує свої обіцянки і плює на власні підписи. Росія любить говорити про мир, але своїми діями показує, що миру вона не бажає».

Завершує Хейлі свій виступ таким чином, звертаючись до представника РФ: «Ми більше не будемо нікому з вас показувати фото убитих газом сирійських дітей, як ми робили це раніше. Ми пройшли цей етап. Ми більше не будемо говорити про це та умовляти вас зупинитися. Ми підійшли до моменту, коли Рада Безпеки ООН мусить або припинити своє існування, або робити те, заради чого вона створена. Вона створена для того, щоб захищати людей, що беззахисні перед насиллям. У будь-якому разі я хочу, щоб ви знали: що б тут сьогодні не відбулося, як би ви тут сьогодні не проголосували, США готують відповідь».

Вперше чітко і однозначно речі названі своїми іменами. Злодій названий злодієм, а агресор - агресором. Десять років пішло на те, щоб Захід нарешті усвідомив, що Кремль за повної підтримки російського народу веде проти Вільного світу війну і в ході цієї війни Захід з його цінностями та технологіями може або перемогти, або як цивілізація зникнути з історичної арени. Третього варіанту немає. Причому в разі перемоги в війні архаїчної ГБ-шної Росії, на все людство чекають новітні «темні віки», де домінуватимуть насилля та безправ’я, а не прогрес і повага до прав людини.

Очевидно, що промова представника США в РБ ООН – відбулася не лише зважаючи на російсько-асадівські злочини в м. Дума, а по сукупності обставин, що сталися останнім часом. Це і відсутність прогресу у врегулюванні ситуації в Криму та на Донбасі, і втручання у вибори одразу щодо кількох західних країн, і спроба військового перевороту в Чорногорії, і хімічна атака в Солсбері, і багато-багато іншого, що ініційовано РФ з метою глобальної дестабілізації.

Схоже облуду Кремлівської пропаганди та інертність західних політиків таки подолано нахабністю, жорстокістю та очевидною злочинністю дій Росії. Кількість злочинів Москви по всьому світові перейшла в нову якість, створюючи нові політичні реалії. Синхронна висилка російських дипломатів одразу з 24 країн, новий пакет економічних санкцій проти РФ від 6 квітня, що завдали нищівного удару по кволій російській сировинній економіці, говорять про те, що Велику Антиросійську Коаліцію таки створено і вона починає діяти. Україна, як складова частина цієї Коаліції, сподівається на рішучі кроки в недалекому майбутньому. А це заборона на купівлю акцій та облігацій державної позики РФ, заборона технологічного експорту, ембарго на поставку нафти з РФ, гідну відсіч агресору в Україні, Сирії та по всьому світові. 

Попереду ще місяці, а можливо й роки боротьби. Але перші продумані та сильні кроки Коаліції показали, що РФ – це Колос на глиняних ногах і перемога буде за нами. За Правдою, за Свободою, за Україною!


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику