Цензор.НЕТ

02.05.18 16:54

Хочете знати реальний рівень IQ більшості «народних обранців»? ( ВІДЕО )

В сюжеті ТСН про трансплантацію показаний реальний рівень обізнаності народних депутатів в українській законодавчій базі. 

По-перше, ці «обрані» навіть не знають, що в Україні дозволено робити пересадки органів від живих та померлих донорів з 1999 року. По-друге, висловами «людей почнуть різати на органи» вони реально опустилися до рівня базарних баб (показали своє реальне обличчя).

До того ж, зазначу, що така позиція народного депутата Tatyana Bahteeva до нового закону про трансплантацію, пояснюється прямим відношенням депутатки до забезпечення діалізних центрів реагентами (хто ж захоче втрачати «постійну клієнтуру», пересадивши пацієнту нирку?)

Ось так і живемо – псевдо народні депутати радше відстоюватимуть інтереси власного бізнесу, аніж витратять час на ознайомлення із проблемою трансплантології в Україні та порятунку тисяч українців.

А ще, пане Георгий Логвинский, оскільки для Вас «гроші – не головне», будьте ласкаві, оплатіть всім українським важкохворим операції за кордоном!

Dasha Schastlyvaya перш ніж брати інтерв'ю, ознайомтеся з текстом самого законопроекту і діючого Закону про трансплантацію. Там немає жодного слова про "мовчазну згоду".

Сюжет на YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=WBqKjnkALFI&feature=youtu.be


Залишу ще тут коментарі важкохворих пацієнтів - людей, яким потрібні нові органи. Нехай «народні обранці» почитають, що про них думають звичайні українці...

Національний рух "За трансплантацію" продовжує боротьбу за важкохворих пацієнтів. Ми вимагаємо від народних депутатів ухвалити законопроект №2386а-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів людині»
Ми зараз не маємо права здаватися на пів шляху, ми не маємо права опускати руки. За нами тисячі важкохворих людей, які хочуть лише одного - жити.

Трансплантації в Україні бути!

P.S.: Закликаю пацієнтів об'єднуватися в потужну силу і боротися за свої права.

P.P.S: А бунт таки буде. Безжальний і безпощадний. Депутати дограються...
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику