Цензор.НЕТ

10.05.18 13:33

Нові Лідери. Ми творимо майбутнє!

Нові Лідери. Ми творимо майбутнє!

Нещодавно стартував національний суспільно-медійний проект Нові Лідери.

Даний проект є залученням до співпраці нових лідерів, що мають ідеї вирішення проблем державного рівня.

Голова Благодійної Організації "Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних" також приймає участь в даному телепроекті.

https://novilidery.com/lider/kuzminih-sergii

Це додатковий шанс пролобіювати інтереси військових, що постраждали у війні проти російського агресора, а також інтереси дітей з діагнозом ДЦП.

Адже на сьогоднішній день проблеми рівня фізичної реабілітації досить великі:

- Висока вартість якісних реабілітаційних послуг;

- Застаріла матеріально-технічна база;

- Відсутність структурних підрозділів відновлювального лікування на всіх етапах реабілітації в усіх регіонах України. Штатні розклади комунальних установ охорони здоров’я не можуть забезпечити потрібний склад міждисциплінарної бригади та потребують кардинальних трансформацій щодо впровадження в Україні фізичної реабілітації. Розповсюджена практика — вважати «реабілітацією» проходження курсу стаціонарного лікування на базі звичайного терапевтичного чи неврологічного відділення міської лікарні чи центральної районної лікарні;

- В Україні практично не існує школи професійної фізичної реабілітації.

Програмна мета: Організація комплексної допомоги та реабілітація учасників бойових дій та дітей з ДЦП.

Завдання проекту: Розширення послуг з реабілітації шляхом відкриття нових регіональних центрів та розширення спектру послуг на базі існуючих центрів у Житомирі та Черкасах, що включає в себе створення усіх необхідних умов для фізичної, психологічної та соціальної реабілітації учасників бойових дій та дітей з діагнозом ДЦП.

Це допоможе повній соціальній адаптації військовослужбовців до мирного життя, сприятиме відновленню фізичного здоров´я та психологічного стану і ефективної соціальної поведінки учасників бойових дій, зміцненню їх особистісного та соціального статусу. Дозволить максимально адаптувати дітей з діагнозом ДЦП до самостійного життя у побуті, покращить розвиток фізичних навичок дитини.

В результаті реалізації проекту тисячі дітей з діагнозом Дитячий Церебральний Параліч, а також ветерани війни, постраждалі внаслідок бойових дій отримають якісну допомогу фізичної реабілітації. Ці люди зможуть отримати також психологічну реабілітацію та адаптуватися до мирного та безпечного життя, що є дуже важливим для здоров’я суспільства. 

Тож, кому не байдуже майбутнє фізичної реабілітації та становлення нового рівня відновлення потребуючих людей, підтримайте нового лідера за посиланням:

https://novilidery.com/lider/kuzminih-sergii


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику