Цензор.НЕТ

21.05.18 11:49
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Відсьогодні представники Канадських Збройних Сил навчатимуть військовослужбовців Національної гвардії України.

Відсьогодні представники Канадських Збройних Сил навчатимуть військовослужбовців Національної гвардії України.

18 травня у Міністерстві внутрішніх справ України відбулася церемонія підписання Технічної угоди між МВС України та Міністерством національної оборони Канади і Канадськими Збройними Силами про проведення заходів військової підготовки, нарощування потенціалу та надання підтримки державі, що приймає.

Від української сторони документ підписав командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров, від канадської сторони – заступник командувача Об’єднаного оперативного командування Канадських ЗС – начальник штабу генерал-майор Вільям Сеймор.

У церемонії взяли участь міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук, представники Посольства Канади в Україні і командування Об’єднаної оперативно-тактичної групи – Україна Канадських ЗС, що беруть участь у операції «UNIFIER».

За інформацією управління міжнародного співробітництва ГУ НГУ, зазначена Технічна угода – безстрокова, вона регулюватиме порядок проведення спільних заходів з питань обміну досвідом і практичної підготовки для підвищення професіоналізму, ефективності, практичних навичок особового складу та досягнення взаємосумісності підрозділів.

Реалізація Угоди передбачає проведення таких заходів:

підготовка підрозділів, у тому числі індивідуальна та колективна підготовка особового складу, у сфері забезпечення безпеки та оборони;

підготовка особового складу зі знешкодження боєприпасів, навчання з питань боротьби із саморобними вибуховими пристроями;

медична підготовка та організація медичного забезпечення;

модернізація логістики;

професійний розвиток та освіта представників Національної гвардії України (зокрема, підготовка офіцерів штабу, планування міжвідомчих заходів (операцій), планування господарської діяльності, стратегічне лідерство; мовні курси; гендерна рівність; стратегічні комунікації).

Передбачене Угодою «нарощування потенціалу» у подальшому включатиме широкий спектр напрямів співробітництва, у тому числі проведення курсів з розвитку лідерських якостей, стратегічних комунікацій, наставництва і надання стратегічних радників тощо.

Запровадження співробітництва з Національною гвардією України стане розвитком операції Канадських Збройних Сил «UNIFIER», розпочатої влітку 2015 року, метою якої є навчання та нарощування потенціалу ЗС України. Ця навчальна місія є внеском Канади на підтримку України разом з США та іншими країнами, вона проходить у рамках Багатонаціонального об’єднаного комітету, до якого входять Україна, США, Канада, Великобританія, Литва та Польща.

Канада направила до нашої держави у складі спеціального підрозділу (Об’єднаної оперативно-тактичної групи – Україна) близько 200 військовослужбовців (переважно із 3-ї Канадської дивізії), які на базі Міжнародного миротворчого центру (IPSC) ЗСУ, що на Львівщині, проводять різноманітні навчальні програми. До травня поточного року підготовку на 148 навчальних курсах пройшли понад 6900 українських військовослужбовців.

Сергій КОВАЛЕНКО, фото Андрія НЕКРАСОВА та Олени ОНИЩЕНКО.

Більше фото та відео - ТУТ: http://ngu.gov.ua/ua/news/tehnichna-ugoda-z-kanadoyu-bezstrokovyy-obmin-dosvidom-i-pidvyshchennya-profesionalizmu 

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику