Цензор.НЕТ

14.09.18 08:43

"Солсберецкий собор"

Скажу чесно. Чекав інтерв'ю "звичайних громадян" Петрова і Баширова не без інтересу. Цікаво ж, які "нові технології пояснення" зараз у комітетчиків.
Розчарований.

Видно, що люди для розмов вони не підготовлені. Навіщо їх було випускати? Типу, аби показати "справжнє хвилювання"? Так не було його. Було лише мруження очей та лоба. Версія - нуляча. Ага, все життя вони мріяли "Солсберецкий собор" побачити. Солсберецкий, блін. А Колузей з Мінхатанам не хотіли?

Хотіли подивитися, і не знають, як він називається. Вони коли говорили, то на обличчі можна було прочитати, наскільки їм пофіг на ті всі собори.
Романтики, білн. І духовні. Ні що б по борделях і пивним - вони по соборах. Уявляю цей діалог: "А махнемо в Солсбері. Там такий собор. І лише ми в двох- ти, і я". Комітетська Горбата Гора.

До речі, всі відзначають, що версія про геїв-дисидентів була б правдоподібнішою. Ще можна було б розказати, що вони планували покінчити з собою поруч із давнім собром, але так і не наважилися...

Навіщо таких орангутанів тримають - ясно. Навіщо їх показувати - не ясно.

Хоча те, що вони казали про "страшний тиск" дозволяє припустити, що їх все ж може скоро чекати "самогубство". І посмертна записка прр "таємне кохання, про яке не можна розказувати".

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику