Цензор.НЕТ

08.10.18 13:31

Безум’я «Розумної сили» або ще раз про національну безпеку

Після відомої рекомендації українського парламенту до РНБО щодо санкцій до телеканалів 112 та Newsone, «поважні та авторитетні політики та експерти» у великих кількостях почали з`являтися на різноманітних медіамайданчиках та з гнівом викривати дії злочинної влади. Нібито звужується свобода слова й кожний має право вільно висловлюватися з будь-якого приводу. 

Кілька днів тому випадково натрапив на повідомлення у пресі про те, що у м. Покровськ (колишній Красноармійськ) Донецької області група патріотично налаштованих активістів розігнала збори так званої партії «Розумна сила». Що це за партія? Зареєстрована ще у 2016 році і складається з кількох сотень колишніх співробітників міліції та прокуратури Донецької області, які не пройшли переатестацію. Керівництво сформоване з оточення Пшонки, Арбузова та Захарченка. За два роки свого існування партія стала відома тим, що кілька разів її  збори та з`їзди розганялися представниками праворадикальних організацій, а СБУ висунула офіційне звинувачення в тому, що вона фінансується москвою. З 2016 року партія провела два відносно гучних заходи. В листопаді 2017 року вони спробували провести так званий З’їзд національних меншин, де планувалося прийняти вимогу до Уряду України про створення низки національно-культурних автономій. За 20 хвилин після початку «з`їзду» «невідомі у чорному», як написала преса, розігнали збіговисько. З того ж 2016 року і по цей день не дуже успішно, але партія проводить електронний збір підписів під Декларацією Про мир. Від української влади вимагається або негайно укласти мир на Донбасі на будь-яких умовах, або піти у відставку. 

Навіть якщо ми умовно викинемо з пам`яті той факт, що за найрідкісними випадками представники прокуратури та міліції на Донбасі нейтрально або прихильно поставилися до колаборантів та російських окупантів у 2014 році, чим відкрили шлях так званій «руській весні», простий аналіз програмних документів та практики «Розумної сили» показує, що перед нами класична кремлівська структура, злегка закамуфльована під українську політичну партію. В стандартних умовах ця сила худо-бідно змушена притримуватися українського законодавства, але за необхідності може миттєво перетворитися в організовану силу, що здатна стати могильником української державності.

СБУ вже більше року перевіряє обґрунтованість власних звинувачень на адресу «Розумної сили», громадськість мовчить, а «партія»-колаборант продовжує розбудову власних структур, вербовку членів в т.ч. і тушок та готується до чергових виборів. Москві є з ким і з чим працювати в Україні. 

В країні практично відкрито і безкарно масово працює агентура ворога. В політиці, в економіці, в інформаційній сфері. Треба припинити нарешті оглядатися на завивання російських агентів впливу та «корисних ідіотів». Необхідно негайно внести зміни в наше законодавство, з метою спростити визначення іноземної резидентури та агентів впливу іноземної держави, розширити кримінальне тлумачення поняття державної зради, внести інші, в тому числі процесуальні зміни, які б допомогли спецслужбам в ідентифікації ворога та його найефективнішої нейтралізації. 

Мусимо зрозуміти, що живемо в умовах війни і ще дуже сильний, підступний та вмотивований ворог в особі однієї з найпотужніших держав світу, поставив перед собою завдання знищити нас як народ і як країну. Якщо хочемо вижити – мусимо захищатися по справжньому.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику