Цензор.НЕТ

13.10.18 16:23
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

90 родин військовослужбовців Національної гвардії України отримали житло у Хмельницькому

90 родин військовослужбовців Національної гвардії України отримали житло у Хмельницькому

Сьогодні, 13 жовтня у місті Хмельницькому за участі командувача Національної гвардії України генерал-полковника Юрія Аллерова відбулася приурочена до Дня захисника України урочиста церемонія вручення ключів та сертифікатів для отримання квартир. 

За повідомленням прес-служби НГУ, одно-, дво- та трикімнатні квартири у новозбудованому у рамках державної програми забезпечення житлом військовослужбовців 9-поверховому житловому будинку загальною площею 5000 квадратних метрів отримали 90 сімей воїнів Нацгвардії.

Як зазначив під час церемонії генерал-полковник Аллеров, державним бюджетом України на 2018 рік на будівництво та придбання житла для військовослужбовців НГУ спрямовані видатки у розмірі 200,0 млн грн, за рахунок яких вже отримано та передано під заселення 135 квартир, зокрема 94 квартири – для забезпечення житлом сімей учасників АТО. За словами командувача НГУ, до кінця року також планується ввести в експлуатацію два житлові будинки на 80 квартир у Вишгороді та три гуртожитки на 87 кімнат у Запоріжжі та Миколаєві, придбати близько 48 квартир та виплатити грошову компенсацію за неотримане житло 37 сім’ям військовослужбовців.

Докладніше - ТУТ


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику