Цензор.НЕТ

13.10.18 20:56
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Фінал футбольного чемпіонату учасників АТО 2018 року буде «нацгвардійським», а у травні 2019-го Київ прийматиме міжнародний турнір фронтовиків

Фінал футбольного чемпіонату учасників АТО 2018 року буде «нацгвардійським», а у травні 2019-го Київ прийматиме міжнародний турнір фронтовиків

Завтра, 14 жовтня, у День захисника України, на столичному стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського (м. Київ, вул.Салютна, 35), пройдуть заключні матчі відкритого чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на «Кубок героїв АТО».

Об 11.00 відбудеться «матч ветеранів», після якого на поле вийдуть претенденти на бронзові нагороди – команди «Гепард» (запорізький полк оперативного призначення Національної гвардії України) та «ГУНП Житомир» (Головне управління Національної поліції у Житомирській області).

Згодом, о 15.00 почнеться футбольний двобій між командами «Ягуар» (калинівський полк оперативного призначення НГУ, Вінницька область ) та «Схід» (Східне оперативно-територіальне об’єднання НГУ). О 17.00 почнеться церемонія нагородження переможців і призерів чемпіонату, свято завершиться благодійним концертом, спеціальним гостем якого стане музичний гурт ElienMak.

Враховуючи побратимські стосунки «гепардів» та «ягуарів», галасу на трибунах стадіону буде чимало: під час змагань бійці цих полків Нацгвардії завжди вболівають одні за одних.

Загалом у фінальному етапі відкритого чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на «Кубок героїв АТО» 6-14 жовтня 2018 року взяли участь 24 команди представників різних силових відомств та об’єднань учасників бойових дій, що вибороли право на участь у турнірі під час змагань групового етапу у шести регіональних дивізіонах. Сім команд представляли на чемпіонаті Національну гвардію України.

Організатором змагань є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «Українці – разом!», за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Державної прикордонної служби, Міністерства молоді та спорту та Федерації футболу України.

Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО створена 10 вересня 2015 року Всеукраїнським об’єднанням учасників АТО «Українці – разом!» як всеукраїнська програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни і учасників АТО, з метою згуртування ветеранів, залучення їх до футбольних змагань, пропаганди цього виду спорту і здорового способу життя, вшанування героїв АТО та вдосконалення військово-патріотичного виховання дітей та молоді. Протягом року у рамках цієї програми проводяться регулярні змагання з футзалу і футболу.

Детальніше – ТУТ.

До слова, 13 жовтня у манежі навчально-тренувальної бази ФК «Динамо» (Київ) «Конча-Заспа» відбулися товариські матчі між збірними командами українських ветеранів АТО та учасників бойових дій з Данії та Норвегії. Як було повідомлено під час прес-конференції, ця подія є частиною підготовки до міжнародного чемпіонату серед ветеранів зі статусом учасників бойових дій, організаторами якого виступають Україна, Норвегія і Данія. Крім вищевказаних трьох збірних, підтвердили свою участь у цьому чемпіонаті команди ветеранів із Польщі, Англії, Франції, Іспанії, а також збірна Балтійських країн. Як очікується, міжнародний турнір пройде у травні 2019 року на полях бази НТБ «Динамо», а фінальний поєдинок прийме стадіон «Динамо» ім. В. В. Лобановського. Крім того, турнір буде приурочено ще й до 5-ї річниці створення Федерації футболу учасників АТО.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику