Цензор.НЕТ

16.10.18 07:13

Ні «Нашим», ні вашим. Куди веде партія Мураєва?

26 вересня цього року відбулася презентація політичної партії «Наші». Ні, це не ті «Наші», що були створені заступником Голови АП рф Сурковим на піку зростання рейтингу путлера для організації провладних мітингів, побиття опозиційних активістів та обливання сечею та фекаліями картин неугідних в рф художників. Мова йде про українських доморощених «Наших». 

В Києві новостворену партію представив горезвісний нардеп Євген Мураєв. Подія відбулася  одразу після того, як стало зрозуміло, що в новому президентському проекті Медведчука-Рабіновича самому Мураєву відводиться місце хлопчика, який розклеює листівки на парканах. Очевидно, «хлопчику» такий розклад не припав до душі. Так з`явилися «Наші»». Оскільки ніхто з журналістів чи просто громадян досі не зміг знайти жодного «нашиста-мураєвця», то логічно буде передбачити, що на поточному етапі Мураєв  уособлює новостворену партію у гордій самотності.

Якщо на політичному небосхилі України засяяла нова зірка, то поглянемо ж на того, хто на сьогодні уособлює цю зірку. На пана Мураєва. 

Попри те, що зараз Мураєв старанно формує собі імідж антикорупціонера, розпочав він свій шлях в політиці не дуже вдало. У 2010 році став головою Зміївської РДА Харківської області та прославився лише тим, що викликав до себе пильний інтерес місцевої прокуратури (і це в часи тотальної корупції часів Януковича). До нашого вундер-кіндера виникли незручні питання щодо незаконної приватизації та вирубки заповідних  Гомільшанських лісів та інші «дрібниці». Та вже тоді на зорі політичної кар’єри наш феномен мав не аби яку підтримку сильних світу цього. Прокурора прибрали з району, вундер-кіндера також. Аж надто гучний скандал вийшов. Правда одразу знайшли йому місце, хоч і не пов’язане на пряму з великими фінансовими потоками, але цілком комфортне. У 2012 році Мураєв стає народним депутатом від Партії Регіонів. Одразу, щоб попередити питання за рахунок чого Євгеній Володимирович прорвався у велику політику, скажу: наш спритний і молодий герой вдало вийшов заміж. Отримати своїм тестем одного з неформальних хазяїв Харкова Олега Таранова – дорого коштує і це відкриває багато дверей в Україні. 

Очевидно, що засвоївши дружню критику старших товаришів і маючи перший невдалий досвід політичної та господарської роботи, Мураєв весь період з листопада 2012 аж до Революції Гідності був тихим і не помітним хлопцем. Зайвий раз рота не відкривав, голосував за «рукою» покійного Чечетова і загалом не ліз нікуди зі своїми думками. Одним словом - «старанно працював з документами». 

Все змінилося після Майдану, коли більшість генералів та спічрайтерів ПР змушені були емігрувати в рф чи опинилися під кримінальним переслідуванням, що обмежило їх у висловлюваннях. От тоді партійні бонзи і згадали про старанного та тихого Женю Мураєва. Раптом з`ясувалося, що Євгеній Володимирович яскравий політичний лідер, одноосібний хазяїн рейтингового інформаційного каналу Newsone, полум’яний  захисник населення південного сходу та затятий антикорупціонер.

Публічна політична діяльність Мураєва з цього моменту на очах мільйонів. Він буквально не вилазить з блакитного екрану.

На сьогодні Мураєв один з найбільш ресурсозабезпечених публічних діячів, що протистоїть Українській державі як такій.  За всіма ключовими позиціями, як то зовнішньополітична орієнтація, інтеграція у світову економіку, перебудова державних інституцій, агресія рф в Україні – він є 100% інформаційним провайдером Кремля і, очевидно, знаходиться під щільним прямим управлінням спец служб росії. Сам Мураєв демонструє готовність до подальшої радикалізації власної позиції, аж до повної обструкції чинної влади, і Української державності. 

«Золотий хлопчик» має досить посередні здібності і купив собі політичну кар’єру за рахунок протекції тестя Олега Таранова. Він не має ані відповідальності, ані знань, ані практичного досвіду для реалізації комплексних завдань, але все ж таки  претендує на зайняття ніші легального лідера найбільш непримиренних ворогів Української держави. Практично за рахунок голої демагогії та неприкритої українофобії.  Мураєв і його риторика використовується як досить примітивний, але потужний політичний деструктор. З огляду на вищесказане, вважаю його діяльність підривною для національної безпеки України. 

Очевидно, що очолювані Мураєвим «нашисти» будуть мати аналогічне політичне обличчя і обов’язково підуть на парламентські вибори.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику