Цензор.НЕТ

01.11.18 15:59

InformNapalm "спалив" строковиків 234-го десантно-штурмового полку ЗС РФ, нагороджених за окупацію Криму

InformNapalm "спалив" строковиків 234-го десантно-штурмового полку ЗС РФ нагороджені за окупацію Криму

Сьогодні міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm в ході моніторингу соціальних мереж російських військовиків опублікувала докази, що значна кількість строковиків 234-го десантно-штурмового полку, що входить до складу 76-ї десантно-штормової дивізії Західного військового округу (в/ч 74268, дислокація м. Псков, РФ) брала участь у спецоперації по захопленню Криму.

Цікаво, що у переліку військових частин РФ, які брали участь у захоплені Криму за даними військової прокуратури України, зазначається 76-та дивізія та окремо 104-й десантно-штурмовий полк, який також входить до складу 76-ї дивізії. Тобто є підстави вважати, що про участь строковиків 234-го полку у окупації Криму до цього часу у державних структур України інформації не було.

У публікації InformNapalm зазначено дані 10 осіб строкової служби, нагороджених відомчою нагородою Міністерства оборони Російської Федерації – медаллю «За повернення Криму» за підписом гвардії полковника Грицаєва Олега Юрійовича, який перебував на посаді командира 234 ГвДШП  в період з січня 2014 року по 28 жовтня 2015 року.

Кому цікаво детальніше переглянути цю тему з фото та архівами сторінок соціальних профілів, то можна ознайомитись з ними у статті на InformNapalm.org

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику