Цензор.НЕТ

02.11.18 13:02

У Верховній Раді обговорять протидію втручанню Росії у виборчий процес

За ініціативи Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах 6 листопада 2018 року о 14.30 за адресою вул. Грушевського, 5, конференц-зала Верховної Ради України, відбудеться круглий стіл «Втручання РФ в українські вибори як елемент гібридної війни. Протидія російській агресії».

Метою круглого столу є необхідність вжиття заходів для створення надійної системи захисту та недопущення загроз, сили та засобів здійснення гібридних дій РФ проти України в інформаційному, економічному, політичному, безпековому секторах під час президентських і парламентських виборів у 2019 році.

Проведення круглого столу дозволить донести дискусію до суб’єктів, які приймають загальнодержавні рішення. До обговорення запрошені представники центральних органів виконавчої влади, іноземних дипломатичних представництв в Україні, народні депутати України, провідні експерти.

Як повідомляє офіційний веб-сайт Верховної Ради України, участь у заході треба підтвердити повідомленням на електронну пошту: stasiuk-a@rada.gov.ua або mosolov@rada.gov.ua чи за телефоном 255-35-49.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику