Цензор.НЕТ

07.11.18 17:27

Нехай весь світ почекає - ВЕЛИКІ АКТОРИ ГРАЮТЬ

Ну і до питання про артистів в політиці.
Яка у нас зараз ключова проблема?
Очевидно, тарифи та бюджет.

Чим займаються в ВР у цей час? Костюмованими іграми на тему "класика живопису".

Спочатку сказали, як сильно їх не обходять санкції Росії. Потім, коли всі забули, що санкції їх не обходять, вирішили організувати шоу на тему, "Як нас не хвилюють санкції Росії". Звісно, без папах це робити важко. Тож треба одягнутися відповідним чином.
А бюджет? Це дрібниці. Нехай весь світ почекає - ВЕЛИКІ АКТОРИ ГРАЮТЬ.

Діючі політики роблять усе, аби виглядати не серйозними державними діячами, а артистами. Хоча дехто, швидше, виглядає клоуном.
Тобто, люди, з одного боку, щось говорять про професійність політики, а потім як щось видадуть - і не ясно, чи то плакати, чи сміятися. Мабуть, все ж плакати. Це все ж дуже дороге шоу. Дуже дороге.

Але тут є ще одна проблема. Дискусія у суспільстві про можливість участі у виборах представників шоубізнесу. І діючі політики висувають, наче, розумні аргументи про професіоналізм... А потім не стримуються - і знову починають "утрєннік" з Дідами морозами і Бабаями. І це повністю дезавуює риторику про професіоналізм.

Подивіться на цих нардепів. Чим Зеленський і Вакарчук гірші політики? Правда, Зеленський смішніший, а Вакарчук - явно популярніший. Ну і обидва як артисти явно талановитіші. Тож у чому проблема?

Може, артисти будуть серйознішими? Правда, тут є інший ризик- перетворення на погану копію Росії. Там теж все починалося з самодіяльності Жириновського...

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику