Цензор.НЕТ

08.11.18 15:09

Гомодиктатура: частина 3. Розбещення дітей через підручники

 Коли люди втрачають  сором, врешті-решт гине і держава. Давній Рим  чудовий тому приклад, як Содом і Гомора. Але здається, що Україна геть забула про це. Бо те, що зараз можна прочитати у шкільних підручниках, інакше як розбещенням неповнолітніх назвати не можна. 

Ці скрини надіслала одна мама, яка минулої суботи побачила хрестоматію- довідник ( профільний рівень) для 11 класу за редакцією Борзенко О. І.  на столі своєї доньки. І поки донька робила уроки з інших предметів, мама просто вирішила поцікавитися, що зараз пропонує МОН для читання з сучасної національної літератури.  Сказати, що ця мама була у шоці від прочитаного, значить  не сказати нічого. Прочитавши цій текст повністю, я так і не зрозуміла чим  він заслужив бути надрукованим  у підручниках  та й ще рекомендованим для обов‘язкового читання і обговорення у класі. Назвати цей текст твором у мене не повертається язик.  Бо нічого крім гидливості, сорому, відчуття бруду, вульгарності я не відчула. І це цілком зрозуміло. Мало того, що пропагуються лесбійські відносини, так це все ще і відбувається між рідними сестрами, що взагалі вже відноситься до інцесту. Таке враження, що автор описувала свій власний досвід. І хоч підручник відноситься до профільного навчання постає питання невже в Україні немає більш цікавих і глибоких сучасних письменників, творчість яких не можливо було б представити школярам.

Треба сказати, що ця хрестоматія була рекомендована МОН ще за часів Табачника у 2012 році. Але у 2015 МОН знов підтвердило  свій гриф.  

Я уявляю, що робиться на уроці під час обговорення і що повинні відчувати вчителі.  А уявіть собі сільську школу ....

Я звернулася до  психотерапевта, викладача Міжнародного інституту глибинної  психології Вікторії Макарової щодо її думки з приводу включення таких текстів для читання підлітками та впливу на них. Ось її думка: «Произведения, в котором откровенно рассказывается об инцестуозном желании, погружает подростка в состояние близкое к психотическому, поскольку сталкивает с тем, что  невозможно реализовать напрямую. Таким образом, повышается уровень тревоги вследствие возбуждения, что приводит к невозможности нормально вписаться в мир культуры и обрести в нем свое место. Намеренная  психотизация подростков создает  предпосылки для создания глубоко больного общества, крайне несамостоятельного и инфантильного. Общества, в котором отсутствует субъект и присутствует масса, которой очень легко управлять». 

А це вже частина 2 статті 156 Кримінального кодексу України: «Інтелектуальне розбещення може полягати у цинічних розмовах з потерпілим на сексуальні теми, розповіді відвертих, натуралістичних сексуальних історій, фотографуванні потерпілих в різних сексуальних позах, демонстрації порнографічних предметів. Використання в процесі дій творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру, а також примушування до участі у їх створенні потребує додаткової кваліфікації за відповідною частиною ст. 301». 

Я публікую скриншоти цього тексту.  Можете самі прочитати та скласти власну думку. А ще хочеться почути вже думку нашого прем’єр - міністра як очільника уряду та батька щодо впровадження гендерної ідеології, яка тягне за собою пропаганду ранньої сексуальності, пропаганду гомосексуальних відносин, антинаукових тверджень, розмиття понять добра і зла, моральних принципів.  

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику