Цензор.НЕТ

09.11.18 16:19

ДБР: Варіант 1

ДБР: Варіант 1

Сьогодні стало відомо, що після засідання Конкурсної комісії 07.11.2018 за участю абсолютної більшості кандидатів-переможців на керівні посади в ДБР та керівництва ДБР (в.о. Директора ДБР Ольги Варченко, заступника Директора ДБР Олександра Буряка) було прийнято спільне рішення щодо проведення повторного дослідження з використанням поліграфу для всіх 27 кандидатів.

Ще у вересені після демаршу Романа Труби з розглядом питання про призначення 27 переможців я написав, що у Директора є три варіанти вирішення цієї ситуації:

Варіант 1. Провести перевірку на поліграфі переможців конкурсу самостійно.

Варіант 2. Оскаржити рішення "зовнішньої" Конкурсної комісії з питань порядку організації та проведення конкурсу.

Варіант 3. Подати у відставку.  Источник: https://censor.net.ua/b3086996

Протягом цього часу жодним з варіантів Директор не скористався, натомість нещодавно надіслав на адресу Комісії листа з проханням провести "новий конкурсний відбір".

Вже писав, що правових підстав проводити новий, або повторний конкурс немає. Таку ж позицію зайняла "зовнішня" Конкурсна комісія на засіданні 07.11.2018. 

Проте, головне, всі розуміють, що обмін листами і звинуваченнями між Директором і Комісією не дадуть свого результату.

І ось нарешті справждній вчинок керівника здійснила в.о. Директора ДБР Ольга Варченко - організувала і провела за один день тестування всіх кандидатів-переможців на поліграфі. Це був перший варіант вирішення цього питання у моєму списку ще 2 місяці тому. Але Директор, вже очевидно свідомо, гальмував вирішення цього питання по суті.

Думаю, це єдиний крок, який реально зможе повернути ситуацію у правове поле (хоча відновити довіру до нового органу, який ще навіть не запрацював - навряд чи).

Що тепер?

Тепер всі штучні перепони для розгляду питання про призначення (або обгрунтованої відмови у призначенні) 27 переможців конкурсу відпали.

Крім цього, ДБР офіційно надало відповідь, що ВСІ спеціальні перевірки давно завершені!

Тепер справа лише за керівництвом ДБР: всі чекають будь-якого, але РІШЕННЯ.
Або відставки такого керівництва.

Добре, що Директор ДБР Роман Труба нарешті перейнявся важливістю момента і перервав свою незрозумілу відпустку за два тижні до запуску Бюро.

До речі, після опублікування на офіційному сайті ДБР інформації про проведення поліграфу, сайт ДБР відключили. Це свідчить, що будь-яке рішення буде непростим.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику