Цензор.НЕТ

10.11.18 08:47
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Належний сервіс. Погляд з майбутнього.

Належний сервіс. Погляд з майбутнього.


20** рік.
Військовослужбовець відслужив строк свого контракту і наступного дня після його закінчення був звільнений.

Після приїзду до рідного міста він завітав до зручного офісу, де його зустріли люб’язно і з повагою, пред’явив паспорт і посвідчення учасника бойових дій, підписав роздруковану працівником заяву для оформлення його статусу, пільг і гарантій. В нього не було потреби ходити по всіх можливих владних кабінетах і просити щось у чиновника - всі процедури протягом 2 тижнів виконають за нього працівники установи.

Після побажання «Гарного дня» і отримання кількох порад наш воїн залишив офіс і повернувся додому – до своєї родини та своїх справ.

Якщо стисло, то приблизно так має виглядати візит ветерана до урядової установи. Принцип «єдиного вікна» і мінімуму документів означає , що ветеран може отримати всі послуги в одному місці , при цьому заборонено вимагати від нього більше ніж 2 документи. Всі формальні дії бере на себе орган влади. Для цього він існує. Для цього громадяни платять податки.

В процесі щоденної роботи і боротьби з порушеннями прав людини часто на другий план відходить усвідомлення того, а як все має бути насправді. Наявність такого бачення - бажаної картинки майбутнього - допоможе швидше дістатися до неї. За умови існування сильного бажання перетворити цю віртуальну картинку у нашу життєву реальність.

Антон Красов, 

правозахисник, військовий юрист, тренер з прав людини

https://www.facebook.com/anton.krasov

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику