Цензор.НЕТ

13.11.18 18:40

Для чого українським націоналістам єднання?

Для чого українським націоналістам єднання?

Націоналістам не личить вічно гратись у боротьбу заради боротьби. Потрібна перемога. Мета в Партії "Правий сектор", як і у партії "Національний Корпус", ВО "Свобода", С14, ОУН, КУН єдина - ми її зафіксували у Національному Маніфесті. Велика національна держава!

Ця мета, без перебільшення, глобальна. Йдеться про революційні перетворення і держави, і суспільства. Про конструювання нової системи за бурхливих умов, між двох світів - ворожого рузского міра та непередбачуваного ЄС.

Чи вистачить націоналістам кожному поодинці кадрів, ресурсів, інтелектуального капіталу, суспільної підтримки для великої Української Держави? Для її здобуття, закріплення та розбудови?

Так заведено, автентичний український націоналізм є інтегральним. Тобто всеохопним. Згідно з витоками ідеології всіх націоналістичних партій, соромно задовольнятися частковими результатами. Тільки цілковите самоутвердження української нації, у всіх сферах життя. Ложка джерельної води не змінить якості, перепрошую, діжки з фекаліями. Не пара протиснутих законів, але взяття влади. Чим довше у правому таборі не можуть досягти компромісів - тим довше великі цілі лишаються великими словами.

На мою думку, термінове стратегічне завдання згуртуваних навколо Національного Маніфесту організацій - спільна праця над створенням ядра майбутньої системи українського національного відродження та державотворення.

Тому... Або будь-які розбіжності будуть подолані мудрістю кожного з нас, або програє не ПС, НК чи Свобода. Програє Нація.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику