Микола Княжицький народний депутат України

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Визнання світом Голодомору геноцидом Українсько народу особливо важливе в час російсько-української війни

58 0

Ми завжди відчували ту важливість вшанування пам’яті жертв Голодомору, і особливо відчуваємо зараз, під час російсько-украінськоі війни. Визнання парламентами світу і окремими регіонами, як це відбувалося у США Голодомору геноцидом - надзвичайно важливе. Це ще раз підкреслює тяглість тієї боротьби, яку завжди проводили проти нас колись колонізатори, а тепер агресори. 

В рамках цьогорічного  вшанування жертв Голодомору, 23 листопада о 15:00 відбудеться меморіальне засідання Верховної Ради України за участю народних депутатів, представників  парламентів різних країн, дослідників та предстоятелів українських церков. 

Ми сподіваємося, що вестиметься трансляція цього засідання. І воно має стати символом того, що на державному рівні Украіна пам’ятатиме про Голодомор, як одну з найбільших трагедій українського народу. 

У прес-конференції взяли участь Голова Українського інституту національної памяті Володимир В’ятрович, державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко, начальник Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва МЗС Лариса Дір та директор представництва Світового Конгресу УкраїнцівСергій Касянчук.

Учасники конференції розповіли про інформаційну кампанію щодо вшанування 85-тих роковин Голодомору.  Національні пам’ятні заходи проходять під гаслом «Ми пам’ятаємо! Ми сильні!».

Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович повідомив, що інформаційна кампанія, яка розпочалася 1 вересня триватиме саме 85 днів і завершиться 24 листопада – в день вшанування жертв Голодомору 1932-1933 рр.  вона має на меті поширення інформації про трагедію українського народу та визнання  світовою спільнотою Голодомору актом геноциду. Головні заходи, присвячені цій даті, будуть зосереджені в останній четвертий тиждень листопада, адже кожну четверту суботу листопада традиційно відбуваються масові акції вшанування жертв Голодомору.

Офіційні державні заходи відбудуться 24 листопада  о 14:30 біля Національного музею «Меморіал жертв Голодомору». О 16:00 після загальнонаціональної хвилини мовчання організатори закликають приєднатися до Всеукраїнськоі акції «Запали свічку пам'яті».