Антон Красов Юрист, правозахисник, тренер, консультант

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

НАШ ПОЧАТОК. 5 РОКІВ ПОТОМУ

136 1
НАШ ПОЧАТОК. 5 РОКІВ ПОТОМУ


Я не великий прихильник свят і пам'ятних дат. Але в житті окремої людини і великої країни є переломні події, які запускають такі процеси, після яких вже не буде, як раніше.

5 років тому ми зробили крок з дитинства в доросле життя, із залежності і напіврабства до свободи і гідності, інтуїтивно відчуваючи таку необхідність, раціонально не усвідомлюючи, що чекає нас попереду.

І тільки тепер, можливо, стає більш зрозумілим, наскільки це все складно: боротися проти колишньої метрополії, будувати свої інституції, вчитися партнерству і демократії, боротися з економічними викликами без значного досвіду державності і політичної еліти.

Ті події змінили Україну і змінили мене.

Відомо, що велике бачиться на відстані. І через 10-15 років ті осінні дні матимуть зовсім іншу вагу, ніж тепер. Сподіваюсь, що тоді ми будемо їх згадувати, як перший крок до нашого розвитку і успіху. Сьогодні ж відзначаємо як наш шанс, який не можна змарнувати, як перший крок на тернистому загальному шляху, яким ми йдемо, докладаючи зусиль.

Активна участь у суспільних справах, вимогливість до політичного класу, формування громадянського порядку денного і примус управлінців до його здійснення - одні з викликів сьогодення.

Зараз ні в якому разі не можна зупинитись розчаруватись і опустити руки. Сьогодні ми внизу ескалатора, який рухається вниз, а ми біжимо по ньому уверх. Щоб вибратись нагору, нам потрібно бігти ще довго і ще швидше.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

- фото сайту: rada.te.ua


Антон Красов,

правозахисник, юрист, суспільний оглядач

https://www.facebook.com/anton.krasov