Цензор.НЕТ

21.11.18 18:04

Результати Майдану: думка "Правого сектора"

Результати Майдану: думка "Правого сектора"

Свято Гідності та Свободи? Мені одному здається, що це чергова спроба "причесати" події Майдану так, ніби революція успішно відбулась і ми маємо сьогодні з гордістю згадувати нашу перемогу? Не переконливо.

Майдан змусив владу донецьких втікти, як і самих донецьких. Майдан підняв почуття національної гідності та вчергове довів, що українці ніколи не ризикують за те, за що голосують на виборах. Майдан показав світу незбагненний для нього рівень самоорганізації нашого суспільства.

Та провідною силою Майдану було об'єднання попутників - революційно налаштованих націоналістів та єврооптимістів-лібералів. Націоналістів обурив відвертий поворот державної політики у бік східного ворога, бо ми прагнули і прагнемо незалежності України. Єврооптимісти же розчарувалися, бо вони прагнули і прагнуть ліберальних цінностей, що Брюссель запроваджує, кредитів, які МВФ дає та грантів, якими західні фонди обдаровують. Про незалежність, суб'єктність України в тому таборі не йдеться.

Вимушено згуртовані з позиції ПРОТИ ми так і не змогли перевести протест у боротьбу ЗА. Бунт ПРОТИ режиму Януковича не переріс у боротьбу ЗА національну державність українців, а тільки вона може бути успішною. Ніде правди діти, ліберальна тенденція витиснула націоналістичну. Євромайдан витиснув Майдан.

Хоча ми і програли цю битву, та ми не маємо права програти війну ні з одвічним східним ворогом, ні з новітнім західним. Війну за гідне життя і вільну душу кожного українця.

Українській Державі бути! З Божою поміччю.

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику