Цензор.НЕТ

23.11.18 20:01

Про жлобів з МАУ, Васю з міністерства, і ветеранів

Про жлобів з МАУ, Васю з міністерства, і ветеранів

Отже вчора я написала пост жлобів з МАУ. 

Коротка суть - ветерани можуть раз в два роки безкоштовно скористуватись транспортом. Повітряним, річковим, залізничним. Так написано в законі, через кому.

Але щоб зекономити на ветеранах жлоби вирішили закон розтлумачити під себе - і тепер якщо ветеран взяв один квиток з 50% знижки на потяг раз на два(!) роки - на літак йому квиток вже не дадуть.

Юристи з МАУ прийшли в коментарі і довго намагалися переконати мене що чорне то є біле. Дописували до закону свої слова - "одним із видів транспорту", приводили якісь ідіотські цитати з сайту Пєнсія.ЮА ну і так далі.
Мухлювали як могли)
Але коли їх конкретно ткнули в статтю закону - заспокоїлись. Щоправда тільки на ніч. А на ранок принесли як доказ тлумачення від якогось зам міністра.

І стало ще веселіше, бо ні Мінсоц, ні якийсь зам не мають права тлумачити закони. Згідно Конституції (стаття 147)це виключна функція Конституційного Суду.

Ну і звісно я поцікавилась хто цей зам - зустрічайте героя Василь Шевченко. Перший же пошук в гуглі каже що Василь тримає кілька мільйонів на рахунках. 
При зарплаті чиновника Василя за 2013 рік у 163 тисячі 265 гривень.

І їздить на дуже дорогих авто.

А ветерани хай ходять пішки, нєхуй шастать.

Зрозуміла річ що я поцікавлюсь чому Василь тлумачить закони так як вигідно перевізникам, економлячи їм десятки мільйонів гривень.

Ветеранів запрошую приєднатися до колективного позову, напишемо заяву в поліцію і прокуратуру. Хто готовий - плюсуйтесь в коментарях.

Одним словом не обкрадайте ветеранів, не будьте як Вася.

P.S.Юристів прошу дати правову оцінку цій ситуації. 
Фактично три роки ветеранів втупу обманюють.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику