Цензор.НЕТ

26.11.18 10:53

Була команда "Не дайте им уйти!"

бердянск,керчь,никополь,азов,катера,вмсу

На карті позначено місце, де кораблі РФ відкрили вогонь по кораблям ВМСУ, що вийшли з Керченської протоки і поверталися до Одеси.

Координати 44°51'00.0"N 36°23'24.0"E - з опублікованого радіо. Фіолетова лінія - 12-мильна зона (тобто від узбережжя Криму до неї - це те, що РФ вважає "своїми територіальними водами", хоча насправді, і так вважає ООН та інші міжнародні організації, - це територіальні води України, що окуповані РФ разом з Кримським півостровом).

ВМСУ повідомляли, що це трапилося ПІСЛЯ виходу з 12-мильної зони. Рф, звичайно, каже і буде казати, що це було в їхніх "територіальних водах", бо для них це "підстава" для використання зброї. Але, звісно, це "підстава" для внутрішнього рф-застосування. Бо для міжнародних організацій це буде або застосування зброї в окупованих водах України або в міжнародних водах (до речі, Моніторингова група "Майдану закордонних справ", "Інституту Чорноморських стратегічних досліджень" та BlackSeaNews для ясності в цьому питанні просить тих, хто має морські карти, зробити цей нескладний для штурманів аналіз).

Звичайно, виникає питання: навіщо було застосовувати зброю по кораблях, що відмовились від намірів пройти Керченскою протокою і явно уходили, бо вже знаходилися в Чорному морі на зворотному курсі? - Відповідь зрозуміла і вона тільки одна. Була команда "Не дайте им уйти!"...

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику