Цензор.НЕТ

27.11.18 15:22

Воєнний стан: на чому варто зосередитись.

Від завтра у 10 областях України запроваджено воєнний стан. Факт, який потрібно прийняти і жити виходячи з того, що тепер всім потрібно працювати ще більше, кожному з нас на своєму місці робити все від нас залежне для успіху і перемоги.

Політика скінчилася тоді, коли Верховна Рада проголосувала. Інформаційне цунамі стихне за кілька днів чи тижнів. Тепер нам всім варто концентруватися на важливому.

Життя та здоров’я наших 23 полонених моряків. Задача номер 1 держави – повернути хлопців додому якомога швидше. Всіх наших, хто сьогодні в полоні і чекає на звільнення.

Економіка. Армія буде сильною тільки тоді, коли наші воїни будуть забезпечені одягом, обмундируванням, технікою, медикаментами, гідними зарплатами і соцгарантіями.

МВФ не припинятиме співпрацю з Україною, попри воєнний стан. Партнери України готові нас підтримати. Важливий сигнал для всіх наших партнерів і уряду – потрібно робити реальні реформи. Кожен з нас має робити все що може і знає, щоб життя в Україні змінилося. Будуть невдачі і помилки, але потрібно не зупинятись і працювати.

Розуміння того, хто ми, де ми є і куди йдемо. П’ятий рік ми живемо в умовах неоголошеної війни, на якій гинуть захисники України. Уже законодавчо закріплено курс на ЄС та НАТО. Тепер варто триматися цього курсу і знову ж таки – працювати.

Самостійність і незалежність насправді є дуже конкретними поняттями. Маємо опиратися на себе і власні сили і будувати сучасну та сильну економіку. 

Воєнний стан в Україні не обмежує економічної діяльності – Мінекономрозвитку 
Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику