Цензор.НЕТ

27.11.18 16:49

Щодо наших полонених моряків. Історія операції спецназу Ізраєлю.

Щодо наших полонених моряків. Історія операції спецназу Ізраєлю.

ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ КРИВАВОЇ ВИСАДКИ СПЕЦНАЗУ ІЗРАЄЛЮ 
До історії з нашими моряками - https://goo.gl/e6QnZk

В 2010-му Ізраєль зіткнувся з "гуманітарними конвоями" палестинців по морю. На кораблях як казали палестинці було повно дітей, правозахисників і ЛГБТ-активісток. Везли їжу та іграшки. Для бойовиків ХАМАС.

Міжнародна спільнота набралася духу і рішуче заявила:
- Бє-є-є... А чьто же дєлать?... Можєт гей-парад проведьом?...

Ізраєль послав армійський спецназ. Для висадки на корабель "Маві Мара" з палестинцями.

Позаяк це "правозахисники", то спецназу строго заборонили стріляти. ТУТ СЕКУНДА ПАУЗИ. КЛЯТИЙ ПОРОШЕНКО. ЗРАДИВ!!! Я мав це сказати.

Якщо не зраджує пам'ять - спецназу видали частині групи гумові кулі, а іншим взагалі маркери з фарбою.

Десантна операція почалася серед ночі. На палубу вискочили правозахисники. З Amnesty International взяли ножі, активісти Гельсинської спілки - арматуру, а прості палестинські пацифісти - гаєчні ключі.


Військова розвідка - це не МАГАВ(ізраїльський аналог ВВ/"Беркут"). Це звичайної статури фахівці війни, а не кабанчики з ментовки. Розвідка воює і убиває, а не фехтує на гаєчних ключах. Доля спецназу - когось викинули за борт човна, когось побили, порізали, у когось відібрали автомат.


Це все Ізраєль зняв на відео. І ось після цього командування дало наказ. Всіх "правозахисників" і "лезбіянок" розстріляли нахер.


Не знаю чи так заплановано, але результат - світ побачив багато ножів в руках "правозахисників". І скривавлених полонених спецназівців.

Я зараз зумисно не гуглив які ще були наслідки операції?

Адже навіщо?

Пройшло вісім років, а я, Євген Карась, за тисячу кілометрів звідти, назавжди запам'ятав як виглядають гуманітарні вантажі палестинців. Незалежно від того кому я там симпатизую - Ізраєлю чи Палестині. Я пам'ятаю "Маві Мару".

...

Я знаю.

Дуже хочеться з розпаленого вай-фай боями дивану ДАТИ НАКАЗ командуванню флоту України. Але прошу стримати свій варязький порив гніву.

Судячи з оперативної реакції керівництва держави, то ми допускали у війні за Азовське море утрати. І можливо наші два прострелені бойові катери - ніщо порівняно з тими проблемами, які отримає Росія.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику