Цензор.НЕТ

30.11.18 00:10

Євровівісекція

Якщо стисло (оце сам себе зупиняю, бо дуже люблю потеревенити)

Звичайно, тільки ледаща наволоч не відписалася з приводу екстреного засідання ради безпеки ООН, щодо ситуації з інцидентом у Керченській протоці. От і я така ледаща ота сама… вибачте, отой самий. Ясно шо нічо не ясно. Дипломатична мова – прекрасна, вишукана та на жаль ні про що. Хтось, з коментаторів підкреслює: а ви бачили, яка Франція молодець – і за себе і за Німеччину тако моцно відповіла тому російському дебілу. А Ви чули, як Штати збрили Рашку? Це те, те се.

Та чули, чули - що представник Кувейту мимрив, ніби й не було з його країною біди (вторгнення Іраку); стурбованість-озабочєность численних Зімбабве в купі із братським казахським народом; мантри-шмантри про відповідальність двох сторін і т. д., і т. п.

Я не спєц в таких справах – я спостерігач. Я не знаю, добре це чи погано, що в України всі прихильники або стурбовані, або озабочені. Особисто я озабочених того…. ну… не дуже… не те щоб не люблю… трошки побоююсь та не довіряю. 

Ще в 2014-му у Львові я робив про те виставу. Наївно думав, крапля за краплею – і потужний український культурний меседж може вплинути на думку англосаксів та зімбабвійців) Пройшло 4,5 роки. Ну, й пройшло… А багато хто в світі досі не може зясувати «хто ж тут хуйло»…

Дивимось уривок 4-х річної давнини з нашої вистави "Вівісекція". 

Інформація про театр тут

Олексій Коломійцев, режисер та автор ТЕАТРОК. м. Одеса

карта приват (грн) 4731 2191 1259 4068

карта приват (евро) 4731 2191 1258 2097

карта приват (дол) 5168 7420 2409 8877

...або просто приходь на виставу....Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику