Цензор.НЕТ

15.12.18 10:20

В Києві невідомі намагалися здійснити спробу нападу на Центр Серця. (+відео)

В Києві невідомі намагалися здійснити спробу нападу на Центр Серця. (+відео)

Інцидент стався на вулиці Братиславській. Близько 16-ї години на виклик прибули патрульні поліцейські та слідчо-оперативна група районного управління Нацполіції.

На місці події правоохоронці встановили, що конфлікт із групою невідомих виник під час зборів співробітників медичного закладу. Молоді люди намагалися здійснити спробу нападу на медичний заклад, де в той час на лікуванні перебувало більше 200 пацієнтів з вадами серця. Як виявилося згодом, у молодиків було знайдено холодну зброю та газові балончики. Чотирьох осіб для надання пояснень доставили до управління поліції.

Наразі все спокійно. Респект Нацполіції за оперативність, недопущення сценарію захоплення лікарні, забезпечення нормального функціонування медичного закладу та можливість лікарів виконувати свою роботу.

Borys Todurov розповів детально про ситуацію, що складалася навколо Інституту Серця в Києві. 


Поширюйте. Особливо хочу, щоб це відео побачили наші європейські партнери.

Люди в усьому світі мають знати, що в Україні відбувається травня високопрофесійних лікарів і тотальне знищення медичної галузі.

А тепер реальна причина сьогоднішніх подій.
На 18 грудня призначені вибори директора Інституту Серця. 
Керівництво МОЗу поставило завдання своїм посіпаками будь-яким чином зірвати ці вибори, щоб можна було в ручному режимі призначити в медичному закладі "свою" тимчасову адміністрацію. Типове рейдерське захоплення.

Час "Ч" настав.
З однієї сторони українські лікарі та пацієнти, з іншої сторони тотальний супрунізм головного мозку, Соросівська маріонетка, яка тимчасово засіла в МОЗі, її заступники, радники-наркомани та різні швондери.

P.P.S. Людям, які організували цю ганебну провокацію скажу лише одне - моліться Всевишньому, щоб вам особисто ніколи не прийшлося звертатися за допомогою до цієї людини, яку знає і поважає весь цивілізований світ!

І на завершення цього посту - Je suis Борис Тодуров!

Більше інформації у Фейсбуці - https://www.facebook.com/borys.todurovСмотреть комментарии → ← Назад в рубрику