Цензор.НЕТ

19.12.18 11:14

Діти-сироти відсвяткують Різдво в Карпатах

Діти-сироти відсвяткують Різдво в Карпатах

Чудовий подарунок для діточок приготувала міжнародна Компанія Qnet, яка в цьому році виступила в ролі Святого Миколая і подарувала переможцям гала-концерту «Мама + Я» тур в Карпати на різдвяні свята.

У переддень свята Святого Миколая в центрі сімейного дозвілля Teleport360 відбувся гала-концерт переможців фестивалю «Мама + Я 2018». Вперше на київській сцені, діти з трьох міст - Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький - показали свої таланти перед зірковим журі. Це новий рівень для дітей-сиріт і надія на світле майбутнє. Вперше шикарний зірковий склад журі: Римма Зюбіна, Віталіна Біблів, Артур Дворянов, Світлана Горошкова, Євген Сморигін, Світлана Вишня, Юрій Андрєєв, Вікторія і Володимир Рашук.

Всі діти показали чудові виступи. Тут був і вокал, і танцювальні номери. За свої старання і зусилля, кожен конкурсант отримав в подарунок поїздку на свята. Але перше місце одностайно було віддано танцювальному колективу діток з сенсоневральною глухотою - не дивлячись на те, що дітки навіть не чули музику, танцювали вони просто дивовижно. Такий талант молодих обдарувань не залишився без уваги і підкорив усіх членів журі.

Директор Офіційного агентства Qnet в Україні Олександр Лук'яненко, вручаючи дітям подарунки, зазначив, наскільки важлива корпоративна соціальна відповідальність. Адже тільки завдяки таким соціальним проектам компанія досягає світового рівня. Недаремно девіз компанії: «Піднімись сам, щоб допомогти людству».

Свято відбулося завдяки БФ «Мама + Я», компанії «Вина України», міжнародної компанії «Qnet», туристичному агентству «Мій світ».Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику