Цензор.НЕТ

21.12.18 11:51

Квиток на волю: військовий Володимир Воскобойник

володимир,воскобойник

Історія не просто про потрапляння в полон, а про те, як війна вдирається до життя родини і забирає звідти чоловіків одного за одним.

Володимир Воскобойник - військовий 30-ї Новоград-Волинської Рівненської бригади. У полон представників незаконних збройних формувань потрапив у ніч з 23 на 24 травня 2018 року.

"Обставини й досі точно не відомі. У частині кажуть, що він зник, але як і чому, ні слова", - говорить МІПЛ сестра Володимира Наташа Воскобойник.

У коментарях журналістам прес-офіцер бригади Іван Бордюг сказав: "Мав заступити на чергування о 3 ночі, але не з'явився, У бригаді одразу організували пошуки зниклого, залучили навіть безпілотник, але результату вони не дали". І лише 28 травня відео із допитом Воскобойника з'явилося на сайті сепаратистів. На ньому хлопець "свідчить" у наручниках. Голос за кадром уточнює: військовослужбовця затримали біля Докучаєвська із автоматом та ручною гранатою.

Родина Воскобойник мешкає у селі Солонівка Городнянського району Чернігівської області. За словами Наталії, брат - найменша дитина з п’ятьох. "Як тільки Володі виповнилося 19 років, підписав контракт і пішов служити. Було це у жовтні 2017 року. Хотів і раніше, ще у 18 років, але мама всі очі виплакала у воєнкома, аби той його так рано не забирав", - продовжує Наталя.

Чоловік сестри - Андрій Іщенко, рядовий спецбатальйону МВС "Чернігів", також пішов у військо добровольцем, загинув 16 листопада 2014 року у Станиці Луганській. "Вони були друзями і гарно розумілися, Андрія Володя вважав за старшого брата. Тож після його смерті вирішив, що має йти помститися за Андрія. І ніхто не міг його переконати", - додає Наталя.

Медійна ініціатива за права людини збирає імена військовополонених та цивільних заручників в один список, аби показати, кого утримують представники незаконних збройних формувань на Донбасі. Нині у нашому списку вже 103 прізвища.

Кожна історія важлива!

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику