Цензор.НЕТ

22.12.18 12:41

Що таке дипломатія на практиці?

Це не тільки урочисті прийоми чи підписання міждержавних угод. Реально це щоденна робота, захист і просування інтересів держави яка насамперед про економіку, розширення бізнес-контактів, захист інтересів за кордоном і перспективи росту.

Багато років я працював у великому міжнародному бізнесі. І кожного разу бачив, як американські, німецькі, французькі, китайські дипломати фантастично працюють на захисті саме бізнесу своєї країни – а значить національних інтересів.

Наприклад, американські компанії не просто так присутні на ринках світу. Мало зайти на новий ринок, треба працювати non-stop на різних рівнях, щоб бізнес розвивався сам і розвивав економіку своєї держави. І в цьому також національна ідея Америки. Вони знають свої пріоритети і розуміють, що спільна робота завжди дає класний результат.

Колосальний досвід, який буде нам зараз дуже корисний. Ми як держава починаємо працювати на новому рівні, з новими партнерами, в інтересах української економіки. Два роки поспіль український експорт зростає, а перспективи ще більші.

Потенціал набагато більший, ще більше можливостей для нашого бізнесу рости і розвиватись. Як ніколи важлива спільна робота наших дипломатів, які буквально відкривають двері українському бізнесу на міжнародні ринки.

Сьогодні Україна може пишатися своєю дипломатичною службою. Наші дипломати – головні адвокати України на міжнародній арені. Особливо зараз, у найскладніші часи нашої новітньої історії. П’ятий рік разом з українськими воїнами наші дипломати протистоять агресору, ворожій пропаганді, крок за кроком визволяють полонених, документально на міжнародному рівні закріплюють домовленості – в інтересах майбутнього нашої сильної, незалежної, європейської України.

22 грудня - День дипломатичної служби. Вітаю українську дипломатію із професійним святом! Дякуємо за службу Україні.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику