Цензор.НЕТ

05.01.19 11:58

Єдине джерело влади та віри


Нарешті настав час, коли українці вибороли право на відбудову своєї Церкви.

Але на захист «руского міра» кинуто весь наявний диверсійний арсенал.
Однією із таких прояв є акція, коли 47 (зауважу - українських) народних обранців на чолі з колишнім (а може і реальним) громадянином РФ Вадимом Новинським,  представником   «Опозиційного блоку», що за всіма ознаками є ворожим осередком ФСБ РФ, подали скаргу до Конституційного суду на звернення до Вселенського патріарха щодо Томосу.

Ці недолугі волають, що постанова Верховної Ради суперечить Конституції України, оскільки таке звернення є "прямим втручанням держави у церковні справи, крім того, порушує конституційні права громадян, а саме право на свободу світогляду».

Відповідаю «поборникам за права».

Саме народ в Україні є не тільки єдиним джерелом влади, а і віри.

Це я, - громадянин України, як представник народу обрав цих депутатів для реалізації моєї влади та захисту моїх  прав.
І навіть не зважаючи на те, що певна частка моїх  обранців виявилась звичайною мерзотою, але своєю більшістю саме вони підтримали моє та більшості громадян України бажання  на відбудову помісної Церкви, чому, в свою чергу, я дуже радію.

Далі.

Нещодавно я ініціативно розмовляв з настоятелем одного церковного приходу УПЦ МП на своїй малій батьківщині в Новограді-Волинському, що на Житомирщині.
До певного часу не буду вказувати якого конкретно.

Розмовляли довго.
Про історію Русі-України, про істоки українського православ`я та як Москва оманом заволоділа Київською митрополією.
Окремо - про війну, яку Росія веде проти України, про справедливе бажання українців вийти з під московського впливу та поневолення.
Під час бесіди намагався довести священику, що в сучасних умовах його подальше служіння московському патріархату є порушенням святих канонів, що закладені Церквою Матір’ю, а головне, що - український народ давно прагне об`єднання навколо православної віри та власної церкви.

Радію, що результатом нашої розмови стало рішення настоятеля щодо переходу підпорядкованого йому храму та парафії до Православної Церкви України після отримання нею Томосу.
Буду чекати цього із нетерпінням, про що Вам обов`язково повідомлю.

Завершую тим з чого почав.
Саме ми, українці є джерелом віри на своїй, Богом даній землі.
Раджу і Вам.
Не чекайте, гуртуйтеся, йдіть та переконуйте настоятелів храмів, а якщо треба - вимагайте поновлення правди та справедливості. Маєте на це повне право.

Знайте, Правда то є сам Бог і за неї варто боротися.

Зауважу,  що створення власної Української Церкви практично знищує ідеологічний компонент російської  імперської агресії, наближає мир в Україні та нашу перемогу.

Вітаю з Різдвом Христовим!

Слава Україні!


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику