Цензор.НЕТ

22.01.19 19:50

ХТО І НАВІЩО РВЕТЬСЯ ДО ВЛАДИ?

                                                     В.Лановий

   ХТО  І  НАВІЩО  РВЕТЬСЯ  ДО  ВЛАДИ?

  Просте питання, яке у мене виникло підчас  з`їзду партїї «Батьківщина», де відбувалося висунення кандидатом у Президенти України Юлії Тимошенко. Перед моїми очима пробігають десятки і сотні різних депутатів, міністрів, Президентів, спікерів та інших фігурантів політики різної якості і калібру.

  Я давно зробив висновок, що для більшості з них політична діяльність – це словесна ширма, за якою зчиняються цілком приватні матеріальні справи – ринкові оборудки, масштабні державні кредити та інвестиції, лобіювання цін і тарифів тощо. Такі дії в інтересах бізнесу настільки поширилися, що парламентська та урядова діяльність в Україні стала простою реалізацією бізнесових пропозицій, а не національних стратегій.

  Інша група політичних діячів преться  до влади заради задоволення власних амбіцій. Вони готові бути яким завгодно депутатом, хоча не мають необхідної підготовки і хисту. Бажають красуватися на екранах телевізорів та на Інтернет-сайтах, ніби то представляючи інтереси партій, фракцій, експертних середовищ. І таких діячів багато як серед зрілих політиків, так і серед молоді, особливо після революції Гідності. І дуже часто випливає, що ці особи заангажовані, а їх думка нещира.

  Є й дрібніші фігуранти, які не з`являються на екранах, але їх приваблюються прості земні цінності – квартира у столиці, земельна ділянка під дачу, депутатські зарплати і доплати, санаторні принади тощо.

  Але є й інша, зовсім невелика група, яка йде на політичну плаху не для власних вигод і слави. Ці люди не можуть стояти осторонь, коли чиновники принижують громадян, коли корупціонери знецінюють трудові гривні заради власних кишень, коли заробляють мільярди на крові наших воїнів, коли політикани ведуть народ по слизькій стежці до прірви, коли ми, отримавши єдиний шанс в історії, можемо втратити власну державу.

  Я не можу назвати українського Президента, який би був представником останньої групи. І от сьогодні я «зловив» себе на думці, що є кандидат у Президенти України, який хоче віддати себе, свої сили і своє призначення нашій країні, її виходу із «пекла», у якому ми знаходимося, відновленню нормального життя простих українців. З такою людиною можна йти у бій, можна битися з кровожерливими баригами і зрадниками. Хотів би бути впевненим, що я не помиляюся і що ця мініатюрна, але сильна духом і смілива жінка допоможе нам перемогти. І ми не маємо права не підтримати її.


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику