Цензор.НЕТ

07.02.19 22:18

ПРЕЗИДЕНТ - ЦЕ НЕ ПРОСТО ПОРЯДНА ЛЮДИНА

                                                                                    В.Лановий   

  ПРЕЗИДЕНТ – ЦЕ НЕ ПРОСТО ПОРЯДНА ЛЮДИНА

  Мої враження: сучасна, недурна людина, креативний діяч, послідовний у  своїх заявах. І дай Бог 95 кварталу не давати спокійно жити корупціонерам і недолугим українським топ-політикам. Вистави 95-го – невід`ємний елемент нашого громадянського суспільства, яке, як відомо, є основою прогресивного руху країни та ефективної й відповідальної роботи бюрократичного апарату.

  Наші громадяни, які зараз пов`язують з ім`ям Зеленського майбутній стрибок України до цивілізованого стану і високого рівня життя, сподіваються, що громадянські активісти, до яких безумовно, відноситься і пан Зеленський, є прямою альтернативою сьогоднішньому політичному класу. Проте, на мій погляд, вони трохи перебільшують.

  Так, можливо, такі люди є бажаним ковтком чистого повітря у нашому затхлому, токсичному, забрудненому владному будинку. Але покладатися тільки на одного цього феномена – несерйозний максималізм, це не просто написати і промовити дотепні репризи на сцені. Енергію, кмітливість та гострий погляд людей покоління «Зе» треба поєднати з тими політичними силами, які відрізняються  і інтелектом, і досвідом, і мораллю. А політичний досвід – це не тільки перебування в партіях чи органах влади. Це і досвід у відносинах, коли політика (влада) тебе дістала. Як я розумію, такого досвіду у нашого героя ще не має. І дай Бог, щоб не було. Мораль же перевіряється не на детекторі брехні, а протягом тривалого періоду життя. І не можна зневажливо відкидати та девальвувати національну еліту (політичну, інтелектуальну, культурну, бізнесову та інші). Не можна відкидати їх усіх лише через людську зневіру і деморалізацію. Немає національної еліти – немає нації. А легковажний підхід може погано закінчитися. Президент – це не тільки порядна людина.

  Я дуже бажав би, щоб сьогоднішній крок пана Зеленського не був лише безвідповідальним  продовженням відомого серіалу, а став початком формування восени реальної нової політичної сили, яка, звичайно, потрібна. Якщо вона відбудеться, то буде суттєво перекроєна політична мапа України. Пан «Зе» має це усвідомити. Про перемогу на президентських виборах я б не говорив. Це не може бути самоціллю. Давайте ставитися до президенства серйозніше.  Ситуація складається таким чином, що восени його партія та прибічники зможуть утворити вагому парламентську фракцію і сформувати разом з іншими демократичними силами конструктивну більшість у Верховній Раді. Або він допоможе українцям відправити Порошенка і К* у небуття та оновити державу, або він вчергове розчарує людей, які на нього дуже сподіваються, якщо він розглядає сьогоднішню участь у виборах як чергову роль у своїй кар`єрі.

   


Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику