Тарас Костанчук Керівник громадського об'єднання учасників бойових дій "Сармат", командир штурмової групи батальйону "Донбас"

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Дно Президента, та пропозиція Зеленському

711 3

Діючий Президент настільки не бачить меж дозволеного, що вже навіть напередодні виборів дозволяє собі зневажати свій електорат - простих українців! І це (судячи з новин) один із основних кандидатів! Зняти шапку з дівчини через незручне питання - це що? В якій розвиненій країні світу, з цінностями, які проголошує в своїй програмі Петро Олексійович (!), ви таке бачили?

Влада, що прийшла на крові патріотів, вже 5 років грабує свою країну! Нам розказують казки про те, що не було можливості закупити військову техніку, танки, в країні немає грошей аби побудувати нові дороги, дитячі садки... Ви серйозно, Петро Олексійович? А як же ваші статки, статки ваших поплічників? За ці ж 5 років ще більшого зубожіння країни, в рази збагатилися ті, хто були при владі! І це в країні, де йде війна, де кожного дня гинуть люди через те, що «немає грошей» на військову сферу! Це абсурд і жах!

Цього вже не можна терпіти і пробачати! Я вам обіцяю, що ми повиносимо всіх представників діючої злочинної влади, і посадимо всіх корупціонерів! Як тільки до влади прийдуть нормальні люди, патріоти. Це обов`язково відбудеться. Бо я вірю в Україну і українців. 

Тому хочу звернутися до Володимира Зеленського і його команди. Ви шукаєте людей на майбутні посади. Я пропоную свою кандидатуру на пост Генерального прокурора України. Я маю чітке бачення, як позбутися всієї мерзоти, яка грабувала країну впродовж багатьох років. І я не просто знаю, як це зробити, я зроблю! Всі ці ненажерливі клопи будуть покарані, засуджені до ув’язнення з повною конфіскацією майна, джерела якого не зможуть пояснити! Саме так, як це робиться в нормальних європейських країнах. Саме за такий мій план дій мою кандидатуру не пропустила ЦВК. Але ми все одно це зробимо! Якщо буде потрібно - візьмемо зброю в руки, як зробили це в 2014 році, і знищимо внутрішнього ворога.

Слава Україні!