Анатолій Кравчук експерт зі стратегічних комунікацій та інформаційних технологій

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Хто винен в махінаціях з Укроборонпромом

3579 48
порошенко

Особисто мене вражає масштаб отих "подвійних стандартів", які останнім часом демонструє Президент України. Звісно вони й раніше були, але саме зараз, передвиборча компанія їх найбільш яскраво викрила.

З одного боку – Президент призупинив повноваження Олега Гладковського, як основного фігуранта по справі з махінаціями.

З іншого – Гладковський, розказуючи про свою "святу невинність", стверджує, що все це все брехня, яка з'явилось за місяць до виборів Президента і є виключно в інтересах Тимошенко та Зеленського, яких ніби то спонсорує Коломойський.

Так от в мене питання – чи то так на справді важливо, коли воно то розслідування з'явилось, за місяць до виборів чи за два і, чи важливо в даному контексті, коли йдеться про масові розкрадання державних коштів, акцентувати увагу на тому, хто кого спонсорує на цих виборах?

А чому для Гладковського не є важливим, хто ці схеми створив, хто їх роками кришує і в інтересах кого вони провертались не місяць-два до виборів, а роками, поки йде ця війна, яка фактично й привела до влади от цих гладковських!!!

І тепер, принаймні мені, стає більш зрозумілим, чому роками, країна не може припинити цю кроваву війну. Війну, що забрала вже більше 10 тисяч українських життів, бо ж – "Путін нападьот"???

А як вона її припинить, якщо верхівка країни сидить на таких колосальних потоках, на таких фантастичних збагаченнях від тої війни, що коси ходять дибки і це все стається, геть не від того, що "Путін нападьот"!!!

Далі, представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що журналістське розслідування Дмитра Бігуса про зловживання в "Укроборонпромі" не є новим розслідуванням. Перший раз воно з’явилося ще у 2016 році.

"Про те, що Головна військова прокуратура і НАБУ постійно виявляють зловживання, які відбуваються в "Укроборонпромі", відомо. Президент як Верховний головнокомандувач неодноразово говорив про те, що він не допустить розкрадань в армії, і що такі ситуації будуть розслідуватися і жорстоко каратися", – зазначила Луценко.

Зокрема Луценко зауважила, що незважаючи на те, що розслідування тривають уже декілька років, зрозуміло, чому зараз нагадали про них. На її думку, виймання гарячих фактів пояснюється тим, що починається найактивніша фаза передвиборчої гонки.

І скажіть після цього, що в БПП немає темників. Ніби по одному сценарію, вперто просовуються одні й ті самі меседжі. Геть не переконливі, часом навіть дещо абсурдні, але ж – я їх не складала, може сказати наша героїні, я їх лише маю озвучувати разом з іншими членами невмирущої команди корупціонерів.

Як ми бачимо, разом із Гладковським, упор робиться виключно на те, що то все багно вилили виключно в рамках передвиборчої кампанії.

Тобто чому саме зараз виникла ця інформація, для них важливіше за те, про що саме в ній йдеться, про ті кричущі факти, які там висвітлено, а знаєте чому, бо ж ці кричущі факти є кричущими лише для нас з вами, для нормальних, чесних українців, а для них, які сидять на цих потоках роками, які живуть за рахунок цих потоків, то не лише не є чимось кричущим, а навпаки, для них то є справжня буденність, то звичайне і нормальне явище.

От в чому справжній жах цієї ситуації!!!

А заявляючи про передвиборчий період, таке враження, що вони хотіли, ніби зараз, коли настав єдино можливий час казати правду-матку, рубаючи її з плеча, їх політичні опоненти мають лагідно гладити по шкірці, співаючи їм такі бажані ними всіма пісні про "неймовірні успіхи", яких нажаль ніхто окрім них же самих й не бачить.

Так от, зі слів Луценко, виявляється розслідування були роками, та й Бігус ніби то нічого нового не сказав, а лише повторив те що вже озвучив в 2016 році.

Але знов таки постає питання, а чому пані Луценко, в такому разі не зазначає причин такого неймовірно нелогічного зволікання в розслідуванні повторюсь, отих, таких кричущих фактів та зловживань???

Чому???

Може й тут, треба на голосити, що вся причина в тім, що в 2016 році у цьому не було інтересів Тимошенко та Зеленського, які в той час ще не вступили у передвиборчі перегони???

Яке ж блюзнірство!!!

Лише вдумайтесь – 250 мільйонів гривень!

Чи може, така цифра не є для пані Луценко сума, на яку слід звертати увагу. Звісно, абсолютно можливо, судячи із повідомлень у ЗМІ, що, якщо зібрати її автопарк, разом з сумочками та шмотками, що журналісти не раз оцінювали, роблячи наголос на їх космічних цінах то ці 250 мільйонів їй можуть видатись "дєтскім лєпєтом", заради якого звісно й не варта було піднімати шум.

І ще декілька цифр і головне, чому ця війна, незважаючи на обіцянку Президента не закінчена ним в декілька тижнів, а тягнеться вже п’ятий рік.

Ні для кого не секрет, чия насправді є компанія "Богдан Моторс", яка офіційно зараз належить першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському. Так от саме вона отримала півмільярда гривень за таємними контрактами на закупівлю вантажних і санітарних автомобілів, зроблених на китайському шасі.

Активісти виявили, що машини, які купує у компанії Олега Гладковського Міноборони, в роздріб продають значно дешевше і єдине що робить "Богдан" з китайською машиною – фарбує її у зелений і ставить буду.

Шок!!!

Уявіть масштаби проробленої роботи – фарбує і ставить буду і це все за півмільярда гривень!!!

І ви вірите, що вони всі ці п'ять років, мріють закінчити війну???

А тепер головне – в корпорації "Богдан" ТСН підтвердили, що контракт є і він багаторічний.

Розумієте, багаторічні контракти з одного боку і обіцянка закінчити війну в два тижня з іншого.

А це і є ті подвійні стандарти, це і є справжня ціна президентського вибачення за недотриману обіцянку і вона тягне на мільярди і мільярди.

Чом ні, за такі гроші можна ще раз пообіцяти, після чого декілька разів вибачитись і чи то єдина обіцянка, що не була виконана?

І ще одне, не знаю, чому ніхто не звертає увагу, що "Богдан" вже роками, разом з китайськими джипами відвантажує армії білоруські МАЗи, чи Білорусь то дружня для нас країна?

Вона в загалі то дружня, навіть дуже, але ж не для нас, а для країни агресора, хоча, якщо в нас йде нескінченим потоком контрабанда постачання запчастин і багато чого іншого з самої Росії то до чого тут Білорусь.

І на останок, нагадаю, що пару днів тому сам Генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що на махінаціях "Укроборонпрому" бюджет України втратив щонайменше сорок мільйонів гривень, пояснивши ці мутні схеми приблизно так.

"От, що власне відбувається. Привозяться запчастини, за певними процедурами конкурсу їх купує "оборонпром", а потім ці кошти переводять через фіктивні структури виводять гроші в готівку, в живі гривні, які потім переводять в долари. Це ухилення від податків", - сказав Луценко.

То ж поясніть мені, про яку "Армію, мову, віру" може йтись.

Тут же дєрєбан такий відбувається, що злочинна влада Януковича сидить тихенько в ростовських хащах і нервуючи там "не по дєтськи", палить "папіроси", ну то цигарки по нашому із заздрощами спостерігаючи за роботою "справжніх професіоналів", "справжніх пацанів", які розвели Яника "як лоха" за його ж особистим висловом на останній пресухі.

Але ж люди добрі, хіба за це стояв майдан???

Хіба ж за це Україна віддала тисячі життів своїх дітей, які й досі гинуть на цій війні, коли злодюги собі кишені набивають???

От вам і віра, і армія, і все це вам – на українській мові….

Топ комментарии
+9 Oleg Gritsiuk
Та кидай ты ту Германию, возвращайся будешь нас дома патриотизму учить.
показать весь комментарий
03.03.2019 11:47
+8 roshenko q
іншими словами ми у рашистів за бабло америкосів купували лайно не придатне для нормального використання і скільки по цій причині вбито наших воїнів - одному Богу відомо...
показать весь комментарий
02.03.2019 14:49
+8 Mihalich e51ccc0f
Винуватий народ. І тільки народ. Порошенка не путін нам поставив. І не Сорос. І навіть не марсіани. Самі такого обрали. Та ще є такі, що знову хочуть обрати.
показать весь комментарий
03.03.2019 10:57