Анатолій Кравчук експерт зі стратегічних комунікацій та інформаційних технологій

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Як Порошенко затуляє рота тім, хто наважився казати правду

1457 1
порошенко

Так вийшло, що зайшовши вчора на Цензор в розділ блоги, побачив от таку картину, ну й добре знаючи усіх трьох, що випадково, чи не дуже, розмістились із своїми дописами навколо, вирішив приколотись, написавши на своїй сторінці у ФБ наступний комент – "Давно не видел такого микса!

Сначала, как и положенно, идут два полковника - "Стальной" і "Настоящий", ну а потом, вот реально, ну просто - "господи прости" и то при том, оба порохоботского разлива, Ну просто бес попутал с такой компашкой. Благо, что в блогах, а не в жизни, хотя места расставлены правильно - по понятиям ))))".

Це був мій останній пост. Сторінка у той же час була заблокована, але думаю, що то лиши за "порохоботський розлив", бо ж вже два дні, з 1 березня, ставши полковником запасу, я врешті зміг писати щодо дій цієї влади, а ж головне керманича нашої країни те, що вважаю за потрібне, не вислуховуючи постійні нарікання з МО та ГШ, щодо "політкоректності" моїх постів, через що й фактично звільнився, але про це іншим разом.

Мене не вперше блокують і останні роки це були не "се парня", чи росіяни ні, це були свої, хоча які вони після цього свої, але ж, як про них, в свій час, пророче казав Симон Петлюра: "Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди", так от саме ці гниди й блокують і це траплялось відразу, як тільки з'являлись пости, щодо критики влади.

Але на цей раз вразила потужність та масованість атаки поро-хоботів на сторінку і знаєте за що фактично блокували, за оте просте таке і так часто вживане українцями слово, яке ще наші пращури славетні, з великим Тарасом включно застосовували до нашого давнішнього але ж такого не доброго сусіда, а нині, просто – країни агресора і те слово – "москаль".

Так, саме це, як я сказав, фактично Шевченківське слово, в свій час було "забито" росіянами в анали фейсбучної цензури, виключно через свій вплив, навіть і на цей, ніби то світовий ресурс американського походження і саме через це цензура facebook в угоду росіянам тупо і безбожно блокує будь кого, хто насмілився їх назвати москалями чи канапами, навіть не вдумуючись в смисл цього всього.

От такі реалії життя.

Так от, вже після того, як мене заблокували на місяць, до речі, як раз до виборів, аби Петру Олексійовичу не псував рейтинги, до мене вже двічі після того, прийшло повідомлення про моє блокування, то б то хлопці з різних "контор" отримали команду валити і хто як міг, але ту команду виконали.

Це ж треба, який я для них виявився небезпечний, ото ж, не знаю, як facebook ще двічі "розстріляє розстріляного", але суть в іншому.

Зверніть увагу на підстави, якими оперують поро-хоботи.

Як бачите, абсолютно патріотичний, проукраїнський матеріал. Це до мене прийшло вчора, повторюсь вже після блокування.

А це сьогодні.

І знов таки, як бачимо, проукраїнський, направлений виключно проти країни агресора пост. І головне, погляньте на дати – 21.07.17, до речі в день мого народження і 22.03.15. який зв'язок між цими датами і 03.03.19?

Та лише той, що справжній ворог виліз саме зараз і він виявився саме отою "українською гнидою". Це той ворог, який не гребує нічим. Який навіть найкраще, що є в нашого народу за пазухою нині – боротьба із ворогом нашим лютим – "москалем загарбником", використовує виключно у власних корисних цілях з метою наживи і збагачення, бо втрата влади для нього нині, це втрата країни, яку він грабує під патріотичними гаслами.

Як влучно про них сказав Гриценко – патріотичні мародери.

І то є гірка правда, що після Майдану ці "українські гниди" вп'ялись в тіло України і висмокчуть з народу кров, бо єдиною їх метою є грабунок нас з вами і про це не має навіть що й говорити, бо ж нормальні люди й самі все це знають і бачать, а поро-хоботи, так то продажні істоти, які це теж все бачать, але вони продали Батьківщину внутрішньому ворогу, отим самим "українським гнидам" які насправді "гірше ніж москальські воші", а із запроданцями немає про що говорити.

От я собі й думаю, а де ж ті гасла, де ті мрії заради чого постав Майдан – свобода слова, свобода думки і ще багато різних свобод та демократій, що відрізняє весь цивілізований світ від нас, які так і залишаємось по суті "дочірнім філіалом Росії", торгуючи з нею навіть запчастинами, що йдуть на озброєння, але ж так не буває, що б ворог нам продавав запчастини до зброї, з якої ми їх самих і вбиваємо.

То значить, він не ворог, якщо торгує з Укроборонпромом, знасить вони брати і торгові партнери наші, але чуму з передової досі потоком йдуть 200 та 300???

Як матерям загиблим на цій війні пояснити, що то так сталось, якось. Що просто, не підфартило мабуть сину вашому слєгка, бо ж не війна то зовсім була під Іловайськом, Дебальцеве та ДАПом, а так – якесь непорозуміння, бо ж де війна, коли Росія по-партнерськи підтримує весь час, а головне дає нажитись на прибутках в космічні 4 рази від ціни тим, хто ніколи не сидітиме в окопах, ніколи не почує свисту куль чи як земля здригається від Градів, лише, побільше суму на обличчя напустив про мову, віру, армію з плакатів розказуватиме нам всім, аби його ми знов обрали.

За ці 5 років війни, вони зробили найстрашніше – вони в народі вбили віру у те що принципи Майдана живі. Усе спаплюжили, не гребують нічим, аби заткнути рота кожному, хто ще бажає і не боїться казати правду.

Згадайте Катерину Гандзюк. Вона казала правду і що…

Від "українських гнид" загинула, не від москальскій кулі. Не сидячи в окопі, а тут в глибокому тилу, бо ця війна насправді, давно вже в тил глибокий перебралась і тут, де мирно все, найгірше й найстрашніше для України робиться, під глибоко патріотичними гаслами і скорченими від удаваного суму рожами.

Рівно місяць залишився для того, аби щось змінити.

І якщо вам подобається аби вас блокували, за те що ви з початку війни боролись з окупантом, не знаючи тоді, та що там гавіть в страшному сні не уявляючи, що не російські тролі а "українські гниди" затикатимуть тобі глотку, використовуючи для цього твою, не їх брехливих, а твою війну з російським окупантом, то скажу прямо.

Для мене ця влада "українських гнид" я вкотре використаю слова борця славетного Петлюри є "гірше ніж москальські воші".

Слава Україні брати! Це я до тих, хто гнид тих добре баче і не погоджується з ними жити в одному домі, нашій Україні.

P.S.

Вже третє, тільки що прийшло. Ви уявляєте, які то гроші ця влада витрачає, на те аби боротись з нами, це просто неймовірно!!!