Сергій Кривонос 1-й заступник командуючого Сил спецоперацій ЗС України, кандидат в Президенти

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Про візит до Вашингтону

239 1
Про візит до Вашингтону

У 14-му, я був у відрядженні в Америці але у мене тоді було інше завдання – будування Сил Спеціальних операцій та допомога у розбудові та матеріально-технічному забезпечені ЗСУ. Цей візит у новому статусі і питання до обговорення державного стратегічного рівня.

В ході візиту взяв участь в конференції "US-Ukraine Security Dialogue X: Taking Measure of Russia’s Hybrid War Against Ukraine" – діалог з питань безпеки, головною темою якої було питання вжиття заходів щодо гібридної війни Росії проти України.

Мав багато зустрічей, відвідав Державний Департамент, Міністерство оборони, Комітет з міжнародних справ Сенату.

Поспілкувався зі Співголовою Українського Корпусу в Палаті представників Конгресменом Фіцпатріком, з керівництвом провідних американських аналітичних установ: Atlantic Council, Jamestown Foundation, Heritage Foundation.

Також мав зустрічі з добрими знайомими керівником Центру Байдена Mike Carpenter та легендарним генералом, колишнім Командувачем військами НАТО під час югославської кризи Wesley Clark.

Під час усіх зустрічей тема до обговорення одна – презентація плану підвищення обороноздатності України до рівня, який унеможливить окупацію. Обговорювались питання підвищення якості та ефективності американської військової допомоги, посилення санкцій проти агресора, можливостей розвитку американо-українського співробітництва загалом.

Ну й звісно, політичні питання напередодні виборів. Пояснив своє рішення брати в них участь – не можу миритись з негативними явищами, саботуванням та імітацією реформ в армії, секторі безпеки та оборони та в суспільстві загалом. Є впевненість, що не дивлячись на результати виборів, усі домовленості та намічені плани будуть реалізовані.

В Шатах дуже уважно слідкують за подіями в Україні, і будь-які чвари і скандали не на нашу користь. Запевняю, ми зруйнуємо внутрішні чвари, мобілізуємо всі сили і розбудуємо Україну, тому що тільки після Перемоги може бути Мир.

#Разом_до_Перемоги!