Данило Яковлев блогер, журналіст, громадський діяч, учасник бойових дій російсько-української війни

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Фейки порохоботів щодо "псів Авакова"! Прошу прочитати до кінця!

1431 1
Фейки порохоботів, щодо "псів Авакова"! Прошу прочитати до кінця!

Диванний експерт Юрій Гудименко, який працює на «5 каналі», також є керівником політичного проекту «Демократична Сокира», написав багато бруду на моїх побратимів...

Розповім, хто ці маргінали такі!

«Демократична сокира» — це політичний проект Адміністрації президента, який був створений для того, щоб зібрати у своїх рядах побільше молоді, яка не дуже хоче долучатися до «Блока Петра Порошенка». Така назва та символіка з відомої комп’ютерної гри «Warcraft» обрана невипадково. Вони максимально сконцентровані на молоді, щоб не забирати потенційний електорат (пенсіонерів) у Порошенка. Вище керівництво партії — це порохоботи, які працюють у структурах, які пов`язані з адміністрацією президента. На їхніх сторінках відсутня критика Порошенка, навітьнемає останнього розслідування «BIHUS.INFO», яке взірвало Фейсбук і всю Україну! Усе в традиціях сумнозвісних медведчуківських темників та кучмівської цензури.

А тепер пройдемося по його тексту.

Цей порохобот Юрій Гудименко стверджує, що «Азов»— це проект Авакова. Давайте по порядку, щоб прибрати зайві коментарі.

Спецпідрозділ «Азов» — це добровольче-націоналістичне формування, яке було створене Андрієм Білецьким 5 травня 2014 року з 56 чоловік. Я з братом Кирилом Яковлевим входимо у це число. «Азов» будували українці для захисту України. Аваков просто надав дозвіл на створення добровольчих формувань, тоді у нього не було виходу...

За 5 років існування спецпідрозділу я жодного разу не побачив, щоб хтось зміг довести з конкретними фактами, що «Азов» відпрацьовує замовлення Авакова або інших покидьків. У «Азову» тільки одна функція – це захист України. Вони тільки один раз виїжджали далі сектору «М» у 2016 році як підсилення Нацгвардії в Одесу на 2 травня. Ще були офіційні навчання з іншими підрозділами. Ви можете мені не вірити, але Генштаб підтвердить мої слова. Між собою офіцери НГУ розповідають, що за один рік «Азов» пережив більше перевірок від Нацгвардії, ніж всі інші частини та підрозділі разом узяті. Єдиний факт, який закидають «Азову», як доказ, що вони працюють на Авакова, – «Азов» частина НГУ, а НГУ підпорядковується Міністру внутрішніх справ. Виходить, що всі військові з ЗСУ і державні чиновники — це «пси Порошенка»? А люди, які працюють на заводах олігарха Ахметова, — це посіпаки Кремля? Чудова логіка!

З Національним Корпусом все набагато простіше. 

Лідер Андрій Білецький та керівники НК справедливо критикують МВС, особливо провальну реформу поліції. Якщо поспілкуватися з активістами НК або з бійцями «Азову», ви зможете дізнатися, як вони ставляться до Авакова. Або почитайте мою сторінку, там все написано.

Усі знають, навіщо Адміністрація президента запускає цей фейк про «псів Авакова» – щоб максимально дискредитувати Азовський рух (Азов, НК, НД, ЮК тощо).Але у них погано виходить. Кількість активістів НК з кожними роком збільшується. Можливо, «кроти» Порошенка нададуть реальні докази співпраці НК та Авакова? Але обивателям не потрібні докази, вони будуть вірити всьому, що скажуть по телевізору проплачені «експерти» або напише у Фейсбуці штатний порохобот.

Перейдемо до Національних Дружин.

Пам'ятаєте, скільки крику було у січні 2018 року, коли Нацдружини пройшлись перший раз Хрещатиком? Всі диванні експерти почали розповідати, що Нацдружини — це тітушки, які працюють на олігархів (знову без доказів). За 2 роки їхньої постійної діяльності не було жодного випадку, де б вони займалися рейдерством, захищали незаконну забудову або кришували нарко- чи алкоточки.

Усі забули цікавий факт, що саме Нацдружини захищали телеканал «ZIK», коли його намагалися захопити люди Авакова. Не один раз вони бились з мусорами, які захищали з тітушками незаконні забудови або займались рейдерством. Чому ніхто не питає у Нацдружин, що вони робили на передку у 2017-2018 роках, звісно неофіційно?

(Довідка: відкрию таємницю для диванних експертів, які розповідають, що Порошенко «хороший» головнокомандувач. На передку катастрофічно не вистачає людей, щоб тримати лінію фронту!)

Чому людей не цікавить, звідки у Нацдружин гроші на свої патрони, амуніцію, харчування, лікування та реабілітацію? А це коштує набагато більше, ніж пройтися маршем по Хрещатику та купити анораки. Військові зрозуміють. Чому нікого не цікавить, звідки НД взяли гроші, щоб допомогти людям після диверсії на складах у Балаклаві, Калинівці, Ічні? Або коли градами накрило Авдіївку!?

Відповідь проста! Велика частина активістів НД працюють, а у вільний час займаються своєю діяльністю. Ще є офіційний бізнес (охоронка), де працюють ветерани. Керівництво Нацдружин — це націоналісти, які пройшли війну. Вони займаються підбором військових, які демобілізувалися, щоб ті не потрапили у руки бандитів. Можу ще багато чого розповісти про НД, але краще, щоб ви подивилися фільм:

https://bit.ly/2GXhBXt

Перевіряйте інформацію, яку розповсюджує Адміністрація президента. А порохоботам хочу передати великий «привіт»! Ви розумієте, що Порошенко, за першої ліпшої нагоди втече з України, а ви залишитись зі своєю родиною? Що ви будете розповідати людям, коли ситуація з Януковичем повториться? Знайдуть документи, які будуть підтверджувати ваші гонорари за розповсюдження фейків, а потім з вами будуть розмовляти по-іншому…

Не довіряйте словам! Довіряйте справам!