Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Я чітко розумію: новий Президент України має запропонувати ефективний національний план дій для деокупації та відновлення миру

122 0
Я чітко розумію: новий Президент України має запропонувати ефективний національний план дій для деокупації та відновлення миру

Нам всім стало остаточно зрозуміло: Петро Порошенко неспроможний запобігти людським втратам, визволити українських заручників, організувати гуманітарну та економічну допомогу постраждалим від агресії РФ.

Я чітко розумію: новий Президент України має запропонувати ефективний національний план дій для деокупації та відновлення миру.
Саме тому підготував та представив такий план дій. 
Мій президентський план - план Наливайченка для відновлення миру, має на меті якнайшвидше повернути мир і повноцінне життя в нашій країні.

Головне завдання – це деокупація Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим.

Йду в Президенти, щоб добитися миру, дати безпеку громадянам, повернути воїнів додому живими, визволити з полону наших громадян і відновити розвиток України.

Моя мета - у рамках виконання національного плану дій для відновлення миру об’єднати можливості усіх міжнародних організацій та спільними зусиллями примусити російські окупаційні війська і спецслужби забратися з нашої території.

Зроблю так!