Анатолій Кравчук експерт зі стратегічних комунікацій та інформаційних технологій

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Відсторонивши Гладковського, Порошенком тим самим, визнав його вину

191 0
гладковский

Сьогодні, Порошенко заявив, що зранку підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони, а за одне й з посади голови міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Це рішення було прийнято через тиждень після журналістського розслідування про неймовірні розкрадання в оборонній сфері, а фактично й співпрацю з країною агресором, чого вже тут ховатись.

Порошенко заявив, що його рішення не є судовим вироком, але він намагається зробити все, щоб створити усі умови для якісного розслідування.

З цього приводу хочеться вточнити. Звільнення з "теплої посади" на якій можна "пиляти" бюджет, на думку Президента дорівнює судовому вироку. Тобто винен чи не винен, а саме це визначається в судовому вироку, а не звільнення, чи не звільнення, то для Президента абсолютно байдуже, то взагалі дрібничка якась, бо ж він точно знає що винен, саме тому й звільняв.

І ще, до чого тут оте звільнення і ніби то намагання створити всі умови для якісного розслідування.

А якщо той Свинарчук він же Гладковський все ж таки не винний. Ну давайте уявимо собі нездійсненне.

То що тоді. Виходить, невинну людину позбавили аж двох посад зразу і як її після цього поновлювати, як там вже сидітиме інший невиггий, ну скажімо його 22ти річний Свинарчук молодший.

Невже батько під проти сина??? От про що думав той хто звільняв першого невинного призначаючи на його посаду другого???

От і виходить, що ця відставка насправді є не лише не логічною, але й навіть абсурдною. Більш того, Президент наголосив, що вона здійсненна у зв’язку із резонансом, що призвело журналістське розслідування.

Оба-на, з яких це пір, наш Президент став звертати увагу на резонанси??? Це що після Томоса його так пройняло?

Згадаймо Іловайськ, Дебальцево, ДАП, Іл-76, а скільки стратегічних складів рвонуло в порох рознесши таку купу боєприпасів, що ними можна було б пів Росії з землею зрівняти і що, була хоча б якась реакція з боку Президента? Жодної, а тут на тобі – резонанс!!!

І ще одне, жодним звільненням повторюсь, не створюються хочаб якісь, найменші умови для об’єктивного розслідування. Це робиться геть іншими заходами. Перш за все, створенням дієвої антикорупційної системи в державі, коли правоохоронці об’єктивно і професійно розслідують факт злочину, прокуратура контролює дотримання законності і прав всіх сторін процесу та представляє державне звинувачення, а суди виносять справедливе рішення в ім'я України.

Так от, хоч щось з цих 3 елементів створено в державі за 5 років володарювання Петра Олексійовича?

Ні, ні і ще раз ні, а тому розказувати про якісь там умови, ну то здебільшого для домогосподарок, бо ж всі у кого є хоча б 2 курси кулінарного технікуму, дивляться на ці заяви в кращому випадку, як на дешевий популізм, а то й взагалі, як на "дєтській лєпєт".

Насправді, все на багато простіше.

Справа в тім, що саме сьогодні, має вийти 2га частина журналістського розслідування і думаю, Порошенко вже донесли що матеріал для нього буде розгромним от і лишається Петру Олексієчу зберігати добру міну при жахливій грі і хоча б щось імітувати, бо ж нажаль усе що він робив весь час було лише одною імітацією для прикриття реальних схем по цого особистому збагаченню саме цьому він і присвятив ці 5 років президентства і саме на це він збирається присвятити і наступні 5, якщо дурний народ його обере.

Всім зрозуміло, що сам Гладковський нічого не зміг би робити без відомо свого патрона, тому ця дешева інсинуація, то лише для відводу очей, ніби то президент ні з того ні з сього, прийняв жорстку й непримириму позицію боротьби з корупцією, рівно за декілька тижнів до своїх перевиборів.

Круто нє…

Але ж головне, що звільняючи Гладковського він ще до суда визнав його винни, ну ніяким чином не звільняють.

Я от знаю одного генерала, якого українським судом засудили на 7 років позбавлення волі, а його не те, що не зняли з посади, його навіть не відсторонили, як під час процесу так і після винесення рішенням судом, то ж він як займав так і продовжує займати найвищі посадові щаблі в ГШ ЗСУ, о це я понімаю по нашому.

А то якісь звичайні журналісти шось наговорили непонятне, а поважних, серйозних людей за це вже знімати відразу, нєєє, так не правильно, а як же – ми своїх нє брасам…

Важливі конкретні справи. Так в країні повно недоуків і просто дешевих приспособлєнців, їх ще називають поро-хоботами, але в цілому люди ж нормальні з головою і бачуть всю цю брехню наскрізь, не вже ви розраховуєте їх обвести.

Та ні не вдасться, навіть якщо шапки з них грубо зривати і носа їм болячи крутити, то все одно не вдасться….