Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

ЩО БУДЕ ЕПІФАНІЮ ЗА ДИСКРИМІНАЦІЮ ГРІХА?

353 1
ЩО БУДЕ ЕПІФАНІЮ ЗА ДИСКРИМІНАЦІЮ ГРІХА?

Роль Президента України в питанні надання автокефалії Вселенським патріархатом Українській православній церкві, а також, участь нещодавно обраного Митрополита Епіфанія у про-президентській промо-кампанії (спільна поява з «Пєрвим» на білбордах, «томос-тур») не давали підстав вважати, що УПЦ в Україні за своєю сутністю чимось відрізнятиметься від РПЦ, яка є по суті одним із державних департаментів РФ. За логікою процесу УПЦ мала б виступати органом підтримки президентської політики (хоча б із вдячності).

Цьому, зрештою, сприяло б і регулярне поширення популярними ЗМІ прозорих натяків на готовність братнього католицького топ-кліру піти на компроміс з гріхом заради розширення аудиторії (а то й не погидувати його пропагандою «заради благого діла»).

З цих міркувань, дистрибуція Українською Православною Церквою мейнстрімової знежиреної версії християнства та підтримка президентських ініціатив з привілеювання ЛГБТ-активізму й цькування противників пропаганди виродження, в цілому, не випадала б з тренду.

Разом з тим, Митрополит Епіфаній наважився на те, чого віднедавна щосили уникають і духовні лідери цілих конфесій (двозначні заяви Папи стосовно ставлення до гомосексуалізму дають достатньо поживи мисливцям за сенсаціями). У інтерв’ю одному з мейнстрімових ЗМІ  очільник УПЦ чітко й недвозначно дав зрозуміти, що представники ЛГБТ-спільноти не можуть бути допущені до участі у таїнствах не визнавши гріха і не покаявшись у ньому.

Поза сумнівом, ЛГБТ-спільнота та органи її популяризації (Amnesty International, Радіо Свобода, Українська правда та ін.) не залишать такий хід без відповіді. Зрештою, для піддання обструкції та знеславлення громадського діяча Олексія Курінного в якості приводу достатньо було й давнього жарту.

Тому, цілком імовірно, що невдовзі український інфопростір сколихнуть сенсаційні звинувачення ПЦУ в педофілії, сексуальних домаганнях чи корупції.

А може й СБУ з легкої руки гендерно уповноваженої Катерини Левченко розродиться контррозвідувальною справою про викриття ворожої агентурної мережі серед українського православного духовенства.

Нам, українським патріотам та християнам усіх конфесій (адже митрополитом Епіфанієм озвучено позицію Всеукраїнської ради Церков), в такому випадку доведеться адекватно відреагувати на подібні інформаційні вкиди та заступитися за наших духовних лідерів.

І молитися за те, щоб Верховний Головнокомандувач більше дослухався до голосів здорового глузду та вірян (а тим паче, голосу Предстоятеля Української Православної Церкви), ніж деяких послів та «послиць».