Анатолій Кравчук експерт зі стратегічних комунікацій та інформаційних технологій

Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.

Нас певно що тримають за лохів

554 2
порошенко

Всім, особливо тим хто вийшов з СРСР, добре відомо що є таке "Радіо Свобода" і хто за ним стоїть, але впевнений, що будь хто розуміє наскільки то є потужний рупор Західної демократії, отож бо цей рупор віщає зрання, що Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО.

Крім того, пан Порошенко доручив підготувати засідання Ради національної безпеки та оборони про реформування "Укроборонпрому".

"Ми вже давно планували провести засідання РНБО з питанням на порядку денному про реформування "Укроборонпрому" і посилення прозорості його діяльності, розширення урядового, парламентського і громадського контролю над діяльністю оборонного сектору.

Вранці доручив секретарю РНБО Олександру Турчинову підготувати це засідання попередньо на середу", – сказав Порошенко під час поїздки до Миколаєва.

А тепер питання, невже представники Західної демократії не розуміють, що то, навіть не "дешеві понти" і навіть не відверте окозамилювання, то фактично знущання, як над тою демократією, так і над всім українським народом та й взагалі – над здоровим глуздом.

Як можна доручати реформи наскрізь прогнившого корупцією "Укроборонпрому" безпосередньому керівнику того, кого сам тільки що зняв за ту ж саму корупцію, чи керівник виходить чесний, в той час коли його перший заступник злодюга (це не я це журналістське рослідування стверджує), чи керівник не знає, що творить його перший заступник? Зауважте не другий, не п'ятий, а перший!!!

А якщо може й не знає, то що то за керівник такий? То гнати його в три шиї треба і це по-любому, бо або він абсолютно не володіє ситуацію в відомстві, або ж він в долі і саме тому йому й доручають оту реформу, то ж не важко здогадатись, що то за реформа і які справжні мотиви Порошенко, який її призначає – та ніяких.

Все як завжди, гарні гасла, гра на публіку а в реалі – фришування корупційних схем, як єдиного надійного джерела власних надприбутків і не реального збагачення.

Так і хочеться підказати новий лозунг його компанії замість отих віри, мови і армії, які після цього скандалу ну точно не працюють, а тут от реально класно і креативно – якщо ти повний дурень чи корупціонер голосуй за мене і тобі нічо за це не бкуде.